Apskati objektu no biroja

Laba ideja tika nolūkota septembra beigās un oktobra sākumā Brēmenē notikušajā izstādē INTERGEO. Uzņēmums Cyclomedia piedāvā klientiem tiešsaistes datu bāzi ar pilsētvides vizualizāciju lielā mērogā. Tiek izmantota programmatūra Velokross Media un sistēma balstās uz sfēriskās panorāmas fotogrāfijām (Cyclorama). Sistēma nodrošina ne tikai vizuālu objektu apskati, tā ļauj veikt mērījumus un 3D modelēšanu.

Cyclomedia klienti ir valsts un pašvaldību iestādes, nekustamo īpašumu aģenti, finanšu institūcijas un apdrošināšanas kompānijas. Klienti piedāvātās iespējas izmanto nekustamā īpašuma novērtēšanā un tirdzniecībā, celtniecības struktūru novērtēšanā, apkārtējās vides un apdrošināšanas risku novērtēšanā.

Cyclorama nav tikai produkts pats par sevi, tā ir daļa no dažādiem citiem produktiem un risinājumiem. Mūs, kā mērniekus, ieinteresēja piedāvātais risinājums kurā virtuālā ielas vide savietota ar apakšzemes inženierkomunikāciju datiem, kas pacelti līdz ielas līmenim (skatīt attēlu).

Izmantotā sistēma dod daudzus ieguvumus:
nodrošina laika ietaupījumu – reālā situācija tiek apskatīta attēlos, tādejādi samazinot izbraukumu skaitu;
palīdz novērst pārpratumus – uzlabo komunikāciju publicējot tiešsaistē informāciju par īpašumiem, tas palīdz radīt vienādu viedokli par darījuma objektu;
nodrošina pievienoto vērtību – ceļot darba efektivitāti, uzlabojot produktivitāti un pakalpojumu kvalitāti.

Kopumā uzņēmuma datubāzē ir foto informācija par 425 pilsētām.

Avots: CycloMedia


Raksts publicēts

,

kategorijā

Autors:

Pēdējie komentāri

TWITTER FORUMS

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *