LĢIA Ģeodēzistu diena notiks 1. februārī

Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra 2023. gada 1. februārī sadarbībā ar Rīgas Tehniskās Universitātes Ģeomātikas katedru organizē Ģeodēzistu dienu, kuras ietvaros sniegs atskatu par padarīto ģeodēzijas jomā 2022. gadā un tuvākās nākotnes plāniem nozares interesentiem klātienē Rīgas Tehniskās Universitātes Ģeomātikas katedrā, auditorijā nr. 543, Ķīpsalas ielā 6a, Rīgā, un attālināti.

Plašākai ģeodēzijas sabiedrības interesējošo tēmu un aktualitāšu, kas saistītas ar Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūras darbību ģeodēzijas jomā, apskatīšanai “Ģeodēzistu dienā 2022” aicinām sūtīt jautājumus uz elektronisko pastu ivars.liepins@lgia.gov.lv.
Savas kompetences un iespēju robežās atbildes tiks iekļautas “Ģeodēzistu dienas 2022” ziņojumos.
Pieteikšanās, izmantojot Latvijas Mērnieku biedrības uzturēto apmācības portālu https://lmb.lv/courses/238 līdz 30. janvārim.
Saite uz “Ģeodēzistu dienu 2022” tiks nosūtīta uz dalībnieku elektroniskajiem pastiem un būs pieejama šajā ziņā kā papildinājums.

Raksts publicēts

kategorijā

Autors:

Pēdējie komentāri

  1. Paldies par mana brāļa Jāņa Bikšes [3.] (pēc dzimtas uzturētā “Dzimtas koka” reģistra – Jānis [3.]) “Dzīves nodarbošanās vēstures” izveidi…

TWITTER FORUMS

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *