Par jauno VZD ģenerāldirektori apstiprināta Vita Narnicka

Otrdien, 11. augustā, Ministru kabinets Valsts zemes dienesta ģenerāldirektores amatā apstiprināja Vitu Narnicku.

Sveicot jauno ģenerāldirektori, tieslietu ministrs Jānis Bordāns norādīja: “Ņemot vērā līdzšinējo V. Narnickas profesionālo pieredzi, esmu pārliecināts, ka jaunā ģenerāldirektore Valsts zemes dienestā ieviesīs pozitīvas reformas, kas nodrošinās pilnvērtīgāku un paplašinātu pakalpojumu klāstu visiem Latvijas iedzīvotājiem. Es jau esmu saņēmis virkni atzinības vārdu no nevalstisko organizāciju pārstāvjiem un uzņēmējiem par šo izvēli.”
Pamatojoties uz atklāta konkursa rezultātiem, tieslietu ministra J. Bordāna izveidotā Valsts zemes dienesta ģenerāldirektora amata pretendentu vērtēšanas komisija pieņēma lēmumu V. Narnicku virzīt Ministru kabinetam iecelšanai minētajā amatā.
V. Narnicka atbilst Valsts zemes dienesta ģenerāldirektora amata aprakstā izvirzītajām prasībām, kā ir ieguvusi visaugstāko vērtējumu pretendentu vērtēšanas mutvārdu intervijā un vadības kompetenču novērtēšanā.
V. Narnickas līdzšinējā darba vieta ir Valsts ieņēmumu dienests, kur V. Narnicka no 2013. gada ir bijusi Informātikas pārvaldes direktore un pēdējos četrus gadus – arī ģenerāldirektora vietniece. Pirms tam četrus gadus bijusi direktora vietniece pētniecības un IT jautājumos Valsts reģionālās attīstības aģentūrā, kur nodrošināja centrālo e-pārvaldes risinājumu izveidi, uzturēšanu un attīstīšanu. No 2006. līdz 2008. gadam V. Narnicka vadījusi E-pakalpojumu attīstības nodaļu Īpašu uzdevumu ministra elektroniskās pārvaldes lietās sekretariātā. V. Narnickas darbvieta bijusi arī Iepirkumu uzraudzības birojs, kur vadīta Iepirkumu sistēmas pilnveidošanas daļa un pēdējo gadu ieņemts arī direktora vietnieka amats. Papildus V. Narnicka no 2005. līdz 2009. gadam bijusi arī lektore Rīgas Tehniskās universitātes Elektronikas un telekomunikācijas fakultātē.
V. Narnicka ir ieguvusi Rīgas Tehniskās universitātes Elektronikas un telekomunikācijas fakultātē maģistra grādu telemātikā.

Raksts publicēts

kategorijā

Autors:

Pēdējie komentāri

TWITTER FORUMS

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *