In Memoriam. Jana Supe (1975-2020)

Pāragri mūžībā devusies Valsts zemes dienesta Kadastra departamenta vadītāja Jana Supe.
Pirms 24 gadiem Valsts zemes dienestā karjeru uzsāka Jana Supe kā datorspeciāliste Dobeles rajona nodaļā. Vēlāk karjeras līkloči aizveda Janu līdz vecākā speciālista amatam Kadastra daļā. Lielu pieredzi Jana ieguva, strādājot par galveno speciālistu – kontrolieri zemes masveida kadastrālās vērtēšanas jomā un vēlāk par novērtētāju Zemgales reģionālajā nodaļā. Jana ir strādājusi arī Nekustamā īpašuma nodokļa datu daļas metodikas ekspertes amatā, kur pateicoties savām darba spējām un metodikas izpratnei, kļuva par Kadastra metodikas daļas vadītāju un 2014.gada sākumā par Kadastra departamenta direktori. 2019. gada nogalē Jana tika pārcelta Nekustamā īpašuma vērtēšanas departamenta direktora amatā.
Jana bija apveltīta ar patiesi cilvēcīgām īpašībām – atsaucību, sirsnību un patiesumu. Pateicoties šīm īpašībām, Jana bija ļoti pieprasīts speciālists gan iedzīvotājiem, gan Valsts zemes dienesta sadarbības partneriem – pašvaldībām, valsts un nevalstiskajam sektoram. Janas nenogurstošās darba spējas, lojalitāte un koleģialitāte tika augstu novērtētas.
Jana paliks mūsu atmiņā kā gaiša un patīkama sarunu biedre, kā zinoša kolēģe, kā paraugs pieņemt izaicinājumus!
Valsts zemes dienests izsaka visdziļāko līdzjūtību Janas Supes ģimenei, tuviniekiem, draugiem un sadarbības partneriem.

Raksts publicēts

kategorijā

Autors:

Pēdējie komentāri

  1. Paldies par mana brāļa Jāņa Bikšes [3.] (pēc dzimtas uzturētā “Dzimtas koka” reģistra – Jānis [3.]) “Dzīves nodarbošanās vēstures” izveidi…

TWITTER FORUMS

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *