“Mācību un konsultāciju centrs ABC” izbeidz Sertificēšanas biroja darbību

  1. gada 29. augustā SIA “Mācību un konsultāciju centrs ABC” (turpmāk – ABC) izsūtīja vēstuli sertificētajām personām par lēmumu izbeigt Sertificēšanas biroja darbību 2019. gada 30. septembrī. Atsaucoties uz minēto informāciju, Latvijas Kartogrāfu un ģeodēzistu asociācija un Latvijas Mērnieku biedrība aicina sertificētās personas pārreģistrēties.

Lai sertificētām personām atvieglotu un skaidrotu pārreģistrēšanos, Latvijas Mērnieku biedrības Sertifikācijas centrs (turpmāk – LMB SC) ir sagatavojis un aprakstījis turpmākās darbības:

  1. Sertificētā persona aizpilda sagatavoto iesnieguma veidlapu par pārreģistrēšanos un to paraksta.
  2. Iesniegumu nosūta LMB SC un ABC.
  3. ABC nodod sertificētās personas dokumentāciju LMB SC.
  4. LMB SC pārreģistrē sertificēto personu un izsniedz tai atbilstošu sertifikātu (ar jaunu LMB SC numuru) un sertificētā persona turpina savu profesionālo darbību.
  5. Likvidētās sertificēšanas institūcijas izsniegtais sertifikāts ir spēkā līdz brīdim, kad sertificētā persona saņem jaunās sertificēšanas institūcijas izsniegto sertifikātu, bet ne ilgāk kā š.g.29. novembrim.

    Par turpmāko lūdzam sekot LMB SC tīmekļa vietnē www.sc.lmb.lv vai ar jautājumiem vērsties sc@lmb.lv.


Raksts publicēts

kategorijā

Autors:

Pēdējie komentāri

  1. Paldies par mana brāļa Jāņa Bikšes [3.] (pēc dzimtas uzturētā “Dzimtas koka” reģistra – Jānis [3.]) “Dzīves nodarbošanās vēstures” izveidi…

TWITTER FORUMS

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *