“Latvijas Valsts Meži” konkursā ne visur uzvarējuši zemākās cenas piedāvājumi

Paziņoti oficiālie uzvarētāji AS “Latvijas valsts meži” konkursā par tās tiesiskajā valdījumā esošo nekustamo īpašumu kadastrālo uzmērīšanu. Rezultāti kardināli neatšķiras no portālā Mernieks.lv publicētajiem provizoriskajiem rezultātiem pēc cenu piedāvājumu atvēršanas, tomēr korekcijas ir diezgan daudz.

No konkursa acīmredzot tikusi izslēgta SIA “Baltex Group”, jo 19. lotē, kur tā bija nosolījusi zemāko cenu, beigās uzvarējusi SIA Latvijasmernieks.lv un 34. lotē savukārt SIA “Metrum”. Tāpat nav paveicies SIA FBS grupa, kas bija nosolījusi zemāko cenu 30. un 38. lotē, taču oficiālajos rezultātos tur uzvarējusi attiecīgi SIA “Baustelle” un SIA “Metrum”. Identiski gājis vēl vienai mazdzirdētai firmai – SIA ePlan, kas provizoriski bija uzvarējusi 32. lotē, bet galaiznākumā tur triumfējis SIA Latvijasmernieks.lv. Visbeidzot, SIA “Ģeocentrs” bija solījis vislētāk uzmērīt 54. loti un 60. loti, tomēr tur pie līguma tikušas SIA “Ametrs” un SIA “Metrum”. Interesanti, ka 60. lotē “Ģeocentra” un “Metruma” solītās cenas atšķīrās tikai burtiski par pārdesmit latiem (21 200 un 21 285 Ls).

Līdz ar to kopumā vēl vairāk palielinājusies SIA “Latvijasmernieks.lv” un SIA “Metrum” dominance konkursa rezultātos. SIA “Metrum” kopumā “paņēmis” vairāk nekā trešdaļu – 21 no visām 60 lotēm, bet “Latvijasmernieks.lv” “iekodies” 10 lotēs.

Kopējā līgumu summa līdz ar minētajām korekcijām palielinājusies un sasniedz 3,11 miljonus latu. Ar konkursa oficiālajiem rezultātiem var iepazīties šeit.
Ikars Kubliņš

Raksts publicēts

kategorijā

Autors:

Pēdējie komentāri

  1. Paldies par mana brāļa Jāņa Bikšes [3.] (pēc dzimtas uzturētā “Dzimtas koka” reģistra – Jānis [3.]) “Dzīves nodarbošanās vēstures” izveidi…

TWITTER FORUMS

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *