Tuvāko nedēļu laikā tiks noslēgts SIA “Latvijasmernieks.lv” pārdošanas darījums

Privatizācijas aģentūra (PA) paziņojusi, ka ar trešo mēģinājumu tai izdevies atrast SIA “Latvijasmernieks.lv” pircēju – atkārtotajai kapitāldaļu izsolei pieteicies viens pretendents, kurš piekritis iegādāties uzņēmumu par noteikto summu – 200 000 Ls.

Tiesa gan, pagaidām PA neatklāj, kas ir šis investors. Patlaban pārdošanas līgums vēl neesot noslēgts, tāpēc “darījums vēl ir tikai ieceres, nevis fakta līmenī”, portālam Mernieks.lv sacīja PA sabiedrisko attiecību vadītājs Guntis Kārkliņš. Viņš solīja, ka pārdošanas līguma noslēgšana tiks pabeigta nedēļas līdz divu nedēļu laikā, un pēc tās PA nākšot klajā ar izsmeļošu preses relīzi. Kārkliņš neatklāja arī, vai SIA “Latvijasmernieks.lv” pircējs ir kāds vietējais, vai arī ārvalstu uzņēmums, sakot, ka “uzņēmums jau var būt Latvijas uzņēmumu reģistrā, bet tā īpašnieki var būt reģistrēti ārzemēs”.

Mernieks.lv neizdevās sazināties ar pašreizējo “Latvijasmernieks.lv” vadītāju Rinaldu Smilgu.

Pēdējās izsoles noteikumos “Latvijasmernieks.lv” 100% jeb 571 900 pamatkapitāla daļas tika piedāvātas iegādāties atklātā mutiskā izsolē ar augšupejošu soli vienā paketē. Izsoles sākumcena bija noteikta 200 000 lati ar izsoles soli 5 000 lati, samaksu veicot 100% latos.

Par iespējām iegādāties uzņēmumu tika informētas gan Lietuvas, gan Igaunijas mērniecības nozares organizācijas, kā arī informācija par izsoli tika publicēta Latvijas biznesa presē. Speciālā prezentācijā potenciālie investori tika aicināti iepazīties ar uzņēmuma darbību un pārdošanas procedūru.

Mernieks.lv jau ziņoja, ka iepriekšējās divas “Latvijasmernieks.lv” izsoles, kas bija paredzētas 10. augustā un 28. septembrī, bija neveiksmīgas – tās nenotika, jo nebija pieteicies neviens pretendents. Pēc šiem pārdošanas mēģinājumiem Privatizācijas aģentūra nolēma samazināt uzņēmuma cenu no 263 000 līdz 200 000 latu.

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Latvijasmernieks.lv” ir viens no vadošajiem Latvijas uzņēmumiem zemes kadastrālajā uzmērīšanā, kas nodarbojas ar zemes ierīcību un mērniecību, nodrošinot pilnu mērniecības darbu servisu visā Latvijas teritorijā. Papildus pamatdarbībai pagājušā gadā uzņēmums ir uzsācis piedāvāt klientiem derīgo izrakteņu karjeru izstrādes projektu sagatavošanu, inženiertīklu projektēšanu, kā arī citus pakalpojumus, kas saistīti ar ģeodēzisko izpēti.

SIA „Latvijasmernieks.lv” ir 20 mērniecības biroji visā Latvijas teritorijā. Uz 2012.gada 1.oktobri ir nodarbināti 113 darbinieki. Uzņēmuma darbinieki ir ieguvuši sertifikātus zemes kadastrālās uzmērīšanas darbu (39 sertifikāti), zemes ierīcības darbu (28 sertifikāti) un ģeodēziskos darbu (20 sertifikāti) veikšanai. Kopumā uzņēmumā nodarbinātajiem ir izsniegti 87 profesionālo kvalifikāciju apliecinoši sertifikāti.

Ikars Kubliņš, Mernieks.lv


Raksts publicēts

kategorijā

Autors:

Pēdējie komentāri

  1. Впоследние годы установка счетчика тепла в Киеве и Киевской области является одной из самых популярных и востребованных услуг. Это нисколько…

  2. Как чёрный брокер Esperio маскируется под нормального Адрес и стаж как признаки мошенничества Esperio В ходе проверки информации о компании…

  3. Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку попереджає інвесторів про ризики втрати грошей в “Центрі біржових технологій” та «ISRAEL…

TWITTER FORUMS

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *