“Rīgas ĢeoMetrs” tiks likvidēts

Rīgas dome piektdienas pēcpusdienā izplatījusi ziņu, ka gatavojas likvidēt pašvaldības SIA “Rīgas ĢeoMetrs”. Pēc Rīgas mēra Nila Ušakova rīkojuma, Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentam kopā ar Rīgas pilsētas Būvvaldi jāsagatavo priekšlikumus SIA Rīgas ĢeoMetrs funkciju pārņemšanai un izmaiņas normatīvajos aktos, savukārt pašu lēmuma projektu par RĢ likvidāciju gatavos Īpašuma departaments.

Preses relīzē nav minēti iemesli, kāpēc nolemts “Rīgas ĢeoMetru” likvidēt. “Dienas Biznesa” portāls izskanējušo ziņu liek kontekstā ar uzņēmuma virzienā daudzkārt izskanējušajiem pārmetumiem un Konkurences padomes oficiālo atzinumu par konkurences kropļošanu mērniecības pakalpojumu tirgū Rīgā. Mernieks.lv informēs plašāk, tiklīdz izdosies iegūt domes skaidrojumu par iemesliem, kāpēc nācis pēkšņais lēmums un par iecerēto funkciju nodošanu citām domes struktūrvienībām.


Raksts publicēts

kategorijā

Autors:

Pēdējie komentāri

  1. Paldies par mana brāļa Jāņa Bikšes [3.] (pēc dzimtas uzturētā “Dzimtas koka” reģistra – Jānis [3.]) “Dzīves nodarbošanās vēstures” izveidi…

TWITTER FORUMS

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *