Atvērti cenu piedāvājumi “Valsts Nekustamo īpašumu” konkursam

Šodien atvērti cenu piedāvājumi VAS „Valsts Nekustamie īpašumi” konkursam par mērniecības darbu veikšanu un zemes robežu plānu izgatavošanu un apstiprināšanu Valsts zemes dienesta Kadastra reģistrā.

Konkurss notiek sešās iepirkumu priekšmeta daļās – Vidzemes, Zemgales, Latgales, Kurzemes, Sēlijas un Rīgas reģionos. Katrā no šīm daļām pretendentam jāiesniedz cenas piedāvājums 4 zemesgabalu lieluma kategorijās (0-600 m2; 601-3000 m2; 3001-10 000 m2; >10 000 m2). Konkursa vērtējumā lielāko punktu skaitu piešķir par zemākās cenas piedāvājumu 2. kategorijā (55 punkti) un 1. kategorijā (35 punkti), daudz mazāk par 3. (7 punkti) un 4. kategoriju (3 punkti).

Iesniegto cenu piedāvājumu pārskata tabula liecina, ka 1. un 2. kategorijā visvairāk (4 reģionos no 6) zemākās cenas piedāvājumus iesniedzis VSIA „Latvijas Valsts Mērnieks”, pa vienam reģionam – SIA „Vidzemes Mērnieks” un SIA „Ģeopols”. Savukārt 3. un 4. kategorijā visos reģionos zemākās cenas piedāvājumus iesniedzis SIA „Livland”, kas, atšķirībā no konkurentiem, kuru cenas, pieaugot zemesgabala platībai, palielinās, lielākos zemesgabalus sola uzmērīt par zemākām cenām nekā mazākos.
Pretendentu cenu piedāvājumus skatīt pievienotajā tabulā.

Raksts publicēts

kategorijā

Autors:

Pēdējie komentāri

  1. Paldies par mana brāļa Jāņa Bikšes [3.] (pēc dzimtas uzturētā “Dzimtas koka” reģistra – Jānis [3.]) “Dzīves nodarbošanās vēstures” izveidi…

TWITTER FORUMS

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *