Provizoriskie “Latvijas Valsts Mežu” konkursu rezultāti

Portāla Mernieks.lv rīcībā nonākuši dati par pretendentu iesniegtajiem cenu piedāvājumiem AS “Latvijas Valsts Meži” izsludinātajiem 2010. gada mērniecības darbu iepirkumu konkursiem. Dati tomēr var nebūt pilnībā precīzi, iespējamas atsevišķas neprecizitātes.

Pārlūkojot cenu piedāvājumu tāmi, redzams, ka kopējais konkursu uzvarētāju pulks šogad varētu būt diezgan plašs un daudzskaitlīgs, jo saskaņā ar šiem datiem vismaz vienā no pavisam 38 iepirkuma daļām zemāko cenu ir piedāvājuši 16 dažādi uzņēmumi. Līderi ar visvairāk iesniegtajiem zemākās cenas piedāvājumiem ir “Latvijas Valsts Mērnieks”, kas zemāko cenu solījis 8 iepirkuma daļās (Madonas, Alojas, Salas, Rucavas, Saldus&Ezeres, Valkas un trijās Jelgavas). Seko “Metrum” ar 7 zemākās cenas piedāvājumiem – Valkas, Strenču, Alūksnes, Brocēnu&Saldus, Rucavas, Inčukalna&Krimuldas, Talsu, Ciblas, un starp šīm iepirkuma daļām ir arī divi “treknākie kumosi” – Talsu (piesolītā cena: ~195 000) un Ciblas (~143 000). Pārējie uzņēmumi pēc zemāko cenu piedāvājumiem provizoriski “lotes sadalījuši” aptuveni līdzīgi – “Livland” un “Preime” – pa 3, “Ģeoplāns”, “Ģeo OK”, “Lauku Zemju Inženieri”, “B&B Struktūra” un “Latīpašums” – pa 2, “Ģeodēzists”, “Topohaus”, , “Rūķis AG”, “Aizkraukles Mērnieks”, “Ametrs”, “Limbažu Mērnieks” un “Vidzemes īpašumu centrs” – pa 1.

Daļai novadu iesniegtie piedāvājumi ir ļoti kardinālā amplitūdā starp zemāko un augstāko cenu, piemēram, darbiem Brocēnu+Saldus iepirkuma daļā “Metrum” piedāvātā cena ir tieši divas reizes mazāka nekā “Ģeodēzista” solītā – 51 000 pret 102 000 Ls. Citur piedāvājumi atšķiras pat četrkārtīgi – piemēram, Rēzeknes+Viļānu novada iepirkuma daļā uzvarētāja “B&B Struktūras” cena 19 000 latu iepretim “Parnas” cenai 82 000 Ls. Tomēr citās iepirkumu daļās, kā, piemēram, Strenču, Burtnieku un citos novados piedāvātās cenas ir tuvas viena otrai un variē nedaudz.

Ar provizoriskajiem “LVM” iepirkumu konkursa cenu piedāvājumu datiem iespējams iepazīties šeit.


Raksts publicēts

kategorijā

Autors:

Pēdējie komentāri

  1. Paldies par mana brāļa Jāņa Bikšes [3.] (pēc dzimtas uzturētā “Dzimtas koka” reģistra – Jānis [3.]) “Dzīves nodarbošanās vēstures” izveidi…

TWITTER FORUMS

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *