Mērniecības pakalpojumus tagad iespējams pieteikt internetā

Mūsdienās visdažādākie pakalpojumi un gandrīz jebkuras preces iegāde ir pieejama interneta tiešsaistes režīmā. Beidzot šī tendence ir ienākusi arī mērniecības pakalpojumu nozarē – iespēju pasūtīt mērniecības pakalpojumus ONLINE sācis piedāvāt Jelgavas uzņēmums SIA „ĢEOMETRS” portālā www.tavsmernieks.lv.

Latvijā mērniecības pieteikšana tiešsaistes režīmā ir jauna un unikāla iespēja, jo pagaidām neviens cits uzņēmums šādu iespēju nepiedāvā. SIA „ĢEOMETRS” mērķis, ieviešot šo pakalpojumu, ir klienta ērtības – pasūtījuma izvēle un noformēšana online režīmā ir ne tikai parocīgāka un vienkāršāka, bet arī ietaupa pasūtītāja laiku un finansiālos resursus. Tā vietā, lai pasūtītu mērniecības pakalpojumu, ierodoties uzņēmuma birojā, tagad ikviens interesents to var izdarīt arī, neatejot no datora. Portāls www.tavsmernieks.lv piedāvā pašam izvēlēties mērniecības pakalpojumu veidu, iepazīties ar pakalpojuma aprakstu, uzzināt pakalpojuma cenu, iepazīties ar līguma noteikumiem un nosūtīt pieteikumu. Pēc tā saņemšanas  SIA „ĢEOMETRS” speciālisti izskatīs pieteikumu un sazināsies ar Klientu. Jaunais pakalpojums varētu iegūt lielu piekrišanu šodienas steidzīgajā laikmetā.

Mērniecības pakalpojuma pieteikšanai portālā Tavsmernieks.lv ir vēl viena būtiska priekšrocība – tajā veiktajiem pasūtījumiem pienākas atlaide 10-25% apjomā no pasūtījuma cenas. Tas nozīmē dubultu ietaupījumu klientam – atkrīt ne tikai ceļa izdevumi, braucot pieteikt pasūtījumu uz biroju, bet arī pats pakalpojums ir ievērojami lētāks.

SIA „ĢEOMETRS” ir viena no pieredzējušākajām mērniecības firmām Latvijā, kas darbojas jau vairāk nekā 14 gadus. Uzņēmums veic pilna spektra mērniecības darbus. Pašlaik populārākie ir topogrāfisko plānu un zemes robežu plānu izgatavošana. SIA „ĢEOMETRS” izpildīto darbu sarakstā ir tādi nozīmīgi pasūtījumi kā topogrāfisko plānu izgatavošana ielu rekonstrukcijām Jelgavā, Latvijas gāzes vadu uzmērīšana, ielu kadastrālā uzmērīšana Dobelē, Latvijas dzelzceļa teritoriju robežu uzmērīšana, kā arī daudzu juridisko un privātpersonu mērniecības pasūtījumu izpilde. Mēs nodrošinām kvalitatīva pakalpojuma sniegšanu un garantējam, ka ar tā rezultātiem klients būs apmierināts.

SIA ĢEOMETRS, Akadēmijas ielā 19-127, Jelgava, tālr.: 63021434, 29397477, www.geometrs.lv


Raksts publicēts

kategorijā

Autors:

Pēdējie komentāri

TWITTER FORUMS

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *