No 1. februāra stājas spēkā jaunās cenas par sertificēšanu

No 1. februāra stājas spēkā Latvijas Mērnieku biedrības Sertifikācijas centra jaunā cenu kārtība mērniecības nozares speciālistu sertificēšanā un uzraudzībā. Atšķirībā no līdzšinējā, vienotā cenrāža, turpmāk maksa par sertificēšanu un maksa par uzraudzību pastāvēs atdalīti.

Līdzšinējā sertifikāta cena, kā zināms, bijusi 500 Ls (bez PVN). No  1. februāra pati sertifikāta iegūšana izmaksās vairs tikai 150 Ls (+PVN), bet par sertificētās personas uzraudzību būs jāmaksā vēl 120 lati gadā (+PVN).  Ja personai ir vairāki sertifikāti, tad par pirmo jāmaksā 120 Ls (+PVN) uzraudzības maksa gadā, bet par katru nākamo – 40% no pilnās uzraudzības maksas, tātad – 48 lati (+PVN). Par pirmā gada uzraudzību pēc sertifikācijas jāmaksā tikai par atlikušajiem gada mēnešiem – attiecīgi 10 Ls (+PVN) par katru atlikušo mēnesi. Tāpat kā līdz šim, gadījumā, ja sertifikācijas eksāmenu neizdodas nokārtot arī ar otro reizi, tad par trešo mēģinājumu jau būs jāmaksā vēlreiz 150 Ls (+PVN). Jāpiebilst, ka tiem mērniecības speciālistiem, kas sertifikātus ieguvuši par līdzšinējo, vienoto cenu, jaunā uzraudzības maksa gadā nebūs jāmaksā līdz šobrīd iegūtā sertifikāta termiņa beigām.

“Sertifikāta iegūšana ir kļuvusi pieejamāka no finansiālā viedokļa, jo sākotnējais maksājums (sertifikāta iegūšana un pirmā gada uzraudzības maksa) tagad ir gandrīz divas reizes mazāks nekā iepriekšējie 500 Ls”, skaidro LMB Sertifikācijas centra vadītājs Ivars Nudiens.


Raksts publicēts

kategorijā

Autors:

Pēdējie komentāri

TWITTER FORUMS

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *