Kompānijai “Parnas” paliek 18 gadu

29. oktobrī savu 18 gadu jubileju nosvinēja viens no pirmajiem privātajiem ģeodēzijas uzņēmumiem Latvijā  – kompānija “PARNAS” Pro SIA.

Kompānija “PARNAS”  Pro SIA bija pionieris pārejai uz topogrāfisko plānu noformēšanu digitālā veidā, kā arī tas bija pirmais privātuzņēmums, kurš Latvijā sāka izpildīt darbus digitālajā fotogrammetrijā un lāzerskenēšanā. “Parnas” Pro SIA uzskatāmi par vieniem no digitālās ortofotogrāfijas ieviesējiem Latvijā, kā arī tieši “Parnas” bija pirmā kompānija, kas Latvijā veica lāzerskenēšanu no gaisa (kā pilotprojektu 900 kvadkrātkilometrus lielai teritorijai). Kompānija sniedz pakalpojumus ģeodēzijas, kadastrālās uzmērīšanas un zemes ierīcības pakalpojumu tirgū, ir programmatūras “Rakurss” izplatītāji.

Portāla redakcija sirsnīgi sveic uzņēmumu dibināšanas dienā, un novēl arī turpmākus panākumus ģeodēzijas un kadastrālās uzmērīšanas nozaru attīstīšanā.

Firmas darbiniekiem un vadībai novēlam veselību un labklājību.


Raksts publicēts

kategorijā

Autors:

Pēdējie komentāri

  1. зеркальные права Цена на обучение и получение водительских прав может варьироваться в зависимости от региона и типа транспортного средства. Например,…

TWITTER FORUMS

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *