Valsts zemes dienesta datu publicēšanas portālā pieejama papildus bezmaksas informācija

No 2009. gada 1. jūlija interesentiem Valsts zemes dienesta datu publicēšanas portālā www.kadastrs.lv ir pieejama papildus bezmaksas informācija no Kadastra informācijas sistēmas.

Līdz šim datu publicēšanas portāla publiskajā versijā www.kadastrs.lv bija pieejams ierobežots Kadastra un Valsts adrešu reģistra informācijas sistēmu teksta un telpisko datu apjoms, taču no 1. jūlija portāla grafiskajā sadaļā interesentiem iespējams aplūkot papildus informāciju par spēkā esošajiem nekustamā īpašuma vērtību zonējumiem, kā arī tiem atbilstošās nekustamā īpašuma vērtību bāzes datiem. Tāpat portāla publiskajā sadaļā ir iekļauta papildus telpisko datu apstrādes funkcionalitāte, kā arī papildus iespējas attiecībā uz valsts administratīvo robežu pārlūkošanu.

Datu publicēšanas portāls www.kadastrs.lv ir VZD izstrādātā datu publicēšanas sistēma, kas sniedz klientiem iespēju ērtā un pārskatāmā veidā vienkopus aplūkot VZD rīcībā esošos Kadastra un Valsts adrešu reģistra informācijas sistēmas datus.

Avots: VZD


Raksts publicēts

kategorijā

Autors:

Pēdējie komentāri

  1. Paldies par mana brāļa Jāņa Bikšes [3.] (pēc dzimtas uzturētā “Dzimtas koka” reģistra – Jānis [3.]) “Dzīves nodarbošanās vēstures” izveidi…

TWITTER FORUMS

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *