Infoterra aicina apmeklēt savu jauno ģeoportālu

Kompānija Infoterra atklājusi jaunu ģeoportālu ar interaktīvās kartogrāfijas un firmas Stanfords Business Mapping produktu pārdošanas iespējām. Portālā klientiem ir pieejams plašs ģeotelpisko datu spektrs. Piemēram, dažādu mērogu kartes plānošanas un projektēšanas vajadzībām, kas izmantojamas CAD un GIS programmu vidēs, aerofoto attēli un dati par apvidus reljefu.

Uzņēmums Infoterra jau divus gadus vada internetveikalu Stanfords GeoStore, bet ar jaunākajām tehnoloģijām radītajam jaunajam portālam piemīt daudz vairāk funkcionālās iespējas kas būtiski vienkāršo vajadzīgo produktu iegādi. Tas ir aprīkots ar ģeodatu meklēšanas un apskatīšanas rīkiem, daudz ērtākiem navigācijas instrumentiem starp materiāliem un to izvēli, kā arī mērījumu un anotāciju iespējām. Pašreiz asortimentā iekļautas OS MasterMap rastra un vektordatu kartes. Lai strādātu šajā ģeoportālā nav nepieciešamas speciāla sagatavošanās programmēšanā vai GIS.

Avots:http://www.gisdevelopment.net/news/viewn.asp?id=GIS:N_skgicdtvyx
http://www.infoterra-global.com


Raksts publicēts

kategorijā

Autors:

Pēdējie komentāri

  1. Paldies par mana brāļa Jāņa Bikšes [3.] (pēc dzimtas uzturētā “Dzimtas koka” reģistra – Jānis [3.]) “Dzīves nodarbošanās vēstures” izveidi…

TWITTER FORUMS

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *