“Mērnieks.LV” izcīna uzvaru un iegūst 3. vietu

Svētdien, 19. aprīlī, Liepājas Olimpiskajā centrā tika aizvadītas izšķirošās spēles par Liepājas pilsētas basketbola čempiona titulu. Cīņā par 3. vietu svarīgu uzvaru izcīnīja „Mērnieks.LV” basketbolisti, kuri mazajā finālmačā pārspēja iepriekšējā gada vicečempionus “Interspiro”. Spēles galarezultāts – 74:53.

Spēlē par 3. vietu savā starpā tikās „Mērnieks.LV” un „Interspiro”. Abas komandas dienu iepriekš piekāpās pusfināla spēlēs. “Mērnieks” spēlētāji visai spraigā mača galotnē atzina “Liepājas BS” komandas pārākumu – 72:75, savukārt “Interspiro” piekāpās “Zīle 1” komandai ar rezultātu 58:72.

Cīņa tika gaidīta itin spraiga, jo abu komandu iepriekšējais savstarpējais mačs regulārajā čempionātā noslēdzās ar minimālu “Mērnieks” uzvaru – 69:67. Taču šīs spēles sākums neliecināja par to, jo ātri vien vadību pārņēma „Mērnieks” basketbolisti, kuri visu pirmo puslaiku turēja savās rokās (37:22). Taču pēc pārtraukuma aina uz laukuma krasi izmainījās, jo „Interspiro” ātri vien ne tikai noķēra „Mērnieks” spēlētājus, taču spēja izvirzīties arī vadībā. Turpinājumā gan tik veiksmīgi nospēlēt neizdevās un „Mērnieks” atguva vadību  – 55:47.

Līdzīgās cīņas turpinājums izpalika, jo „Interspiro” centieni „uzlauzt” pretinieka grozu beidzās ar nesekmīgiem metieniem, līdz ar to, „Mērnieks” pelnīti izcīnīja uzvaru – 74:53. Tādējādi 3. vietu šajā čempionātā (gluži tāpat kā iepriekšējā gadā) izcīnīja „Mērnieks.LV” basketbolisti. Savukārt iepriekšējā gada vicečempioniem bija jāsamierinās ar 4. vietu. Par mazā fināla rezultatīvāko spēlētāju kļuva Roberts Freimanis no „Mērnieks”. Savukārt „Interspiro” rindās labākais bija Normunds Jansons, kurš atzīmējās ar 19 gūtajiem punktiem.

“Mernieks.lv” Liepājas pilsētas basketbola čempionātā piedalās jau ceturto sezonu. Debijas 2006.gada sezonā tika iegūta 5.vieta. Attiecīgi 2007.gadā 2.vieta, bet 2008. un 2009.gadā 3.vieta.

Jāatzīmē, ka komandā spēlē reāli mērnieki: Gatis Jagmins, Gustavs Veibelis, Raitis Bunka un Dainis Martinsons no SIA “Ģeodēzists” un Ivars Nudiens no SIA “Trinets”.

Liepājas pilsētas basketbola čempionāts, 19. aprīlis
12:00     Mērnieks.LV – Interspiro 74:53 (19:12, 18:10, 18:25, 29:6) R.Freimanis – 24; N.Jansons – 19.


Raksts publicēts

kategorijā

Autors:

Pēdējie komentāri

  1. Paldies par mana brāļa Jāņa Bikšes [3.] (pēc dzimtas uzturētā “Dzimtas koka” reģistra – Jānis [3.]) “Dzīves nodarbošanās vēstures” izveidi…

TWITTER FORUMS

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *