Leica Geosystems pieteicis jaunu Leica TM30 augstas precizitātes instrumentu monitoringa veikšanai

Jaunais Leica TM30 instruments paredzēts augstas precizitātes mērījumiem un apvieno automātisku, ātru un klusu darbību, lai palīdzētu noteikt novērojamo punktu vismazākās kustības.

Lai atbilstu visaugstākajiem standartiem visās uzraudzības programmās Leica TM30 nodrošina leņķu mērījumus ar precizitāti 0,5″ vai 1″. Savukārt attālumu mērījumi uz atstarojošo prizmu tiek nodrošināti ar līdz šim nepieredzētu precizitāti 0,6mm + 1ppm. Veicot mērījumus uz dabīgām virsmām arī tiek sasniegta augsta precizitāte 2mm + 2pmm.

Leica SmartEye Vision tehnoloģijā ir integrētas trīs jaunas funkcionalitātes. Pirmkārt, prizmas atrašanās vieta tiek automātiski noteikta 3000m redzamības attālumā, kas paver plašas iespējas instrumenta novietošanā. Otrkārt, TargetView funkcija ļauj lietot vairākas prizmas cieši kopā. Mērījumus uz vēlamo prizmu neietekmē blakus esošās prizmas. Treškārt, TargetCapture tehnoloģija uzglabā teleskopa kameras attēlu, kā dokumentāciju par visiem uzmērītajiem punktiem.

Avots: www.leica-geosystems.com


Raksts publicēts

,

kategorijā

Autors:

Pēdējie komentāri

  1. зеркальные права Цена на обучение и получение водительских прав может варьироваться в зависимости от региона и типа транспортного средства. Например,…

TWITTER FORUMS

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *