Kohēzijas fonda ietvaros Ogrē tiks uzsākti apjomīgi ūdens un kanalizācijas rekonstrukcijas darbi

Projekta „Ogres ūdenssaimniecības attīstība, II kārta” ietvaros Ogrē turpinās projektēšanas darbu dzeramā ūdens aku lauka izbūvei pie Zilajiem kalniem Ogrē.

Pēc projekta izstrādes tuvāko mēnešu laikā notiks urbumu izbūves darbi, kas ar ūdeni nodrošinās jauno dzeramā ūdens atdzelžošanas staciju.

Paralēli norisinās Vides ministrijas rīkotie iepirkumi par ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu paplašināšanu un rekonstrukciju 53 km garumā, kā arī par hidrodinamiskās mašīnas iepirkumu.

Būvniecības darbi par tīklu izbūvi Ogrē varētu tikt uzsākti dažu mēnešu laikā. Atgādinām, ka tie radīs neērtības pilsētas iedzīvotājiem, par ko informēsim turpmāk.

Informācijai : Eiropas Savienības Kohēzijas Fonda finansētā projekta „Ogres ūdenssaimniecības attīstības 2. kārta” ietvaros 2009. gadā ir plānoti ūdens un kanalizācijas tīklu rekonstrukcijas darbi 53 km garumā, jaunas augstspiediena kanalizācijas mašīnas un tīklu videoinspekcijas iekārtas iegāde. Šo projektu līdzfinansē Eiropas Savienība un tas ir ieguldījums iedzīvotāju nākotnei. Finansējuma saņēmējs šī projekta ietvaros ir p/a „Mālkalne”, projekta tehniskās, administratīvās un finanšu vadības uzraudzību nodrošina LR Vides ministrija.

Avots: www.ogresnovads.lv


Raksts publicēts

kategorijā

Autors:

Pēdējie komentāri

  1. Paldies par mana brāļa Jāņa Bikšes [3.] (pēc dzimtas uzturētā “Dzimtas koka” reģistra – Jānis [3.]) “Dzīves nodarbošanās vēstures” izveidi…

TWITTER FORUMS

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *