Jauns pakalpojuma sniedzējs nelielu objektu aerofotografēšanai

Kas agrāk ir bijis dārgs un ekskluzīvs pasākums, tagad ir pieejams visiem! Tradicionāli, aerofotogrāfēšanai un video filmēšanai lidojumā tika izmantotas neliela izmēra pilotējamas lidmašīnas. Tomēr, tas saistīts ar būtiskām izmaksām un dažāda veida administratīviem un tehniskiem ierobežojumiem.

Izmantojot jaunākās paaudzes bezpilota lidaparātu (BLA) „Draganflyer X6” (Kanāda) uzņēmums SIA „SkyCAM” piedāvā Latvijā unikālu iespēju pēc klientu pasūtījuma uzņemt augstas kvalitātes aerofotogrāfijas un veikt videoierakstus no lidojuma augstuma līdz 300 metriem. Tā rezultātā, iespējams veikt uzdevumus, kas agrāk ar pilotētām lidmašīnām nav bijuši iespējami. Viena no BLA tehnoloģijas priekšrocībām ir tas, ka tiek nodrošināta iespēja jau darbu izpildes laikā pārliecināties par iegūto darba materiālu kvalitāti, kā arī tiek nodrošināts būtisks izmaksu samazinājums salīdzinājumā, ja lidojumu vajadzībām tiktu izmantots tradicionāli pilotēts lidaparāts (helihopters, lidmašīna).

Izmantojot šādus foto un videomateriālus ir iespējams interaktīvi uzsvērt produktu un pakalpojumu individuālās priekšrocības no skatu punkta, kas iepriekš nav bijis pieejams. Klienti var saņemt kvalitatīvus aerofoto un videoattēlus no putna lidojumu augstuma, ko iespējams pielietot gan dažāda veida reklāmas un mārketinga nolūkiem, nekustamā īpašuma reklāmai, tūrisma objektu reklāmas materiālu sagatavošanai, kā arī daudziem citiem mērķiem, kas var būt noderīgi uzņēmējdarbības attīstībai. Tāpat, tiek piedāvāts arī ortofoto materiālu sagatavošanu, kas ir efektīvi pielietojami projektēšanas un teritoriju plānošanas vajadzībām.

Tuvāk iepazīties ar jauno BLA tehnoloģiju un uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem ir iespējams interneta mājas lapā skycam.lv, vai arī tiekoties klātienē šī gada 6. – 8.februārim Ķīpsalā starptautiskajā tūrisma izstādē „Balttour`09”.


Raksts publicēts

,

kategorijā

Autors:

Pēdējie komentāri

TWITTER FORUMS

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *