Suntrac – GPS izsekotājs ar saules enerģijas barošanu

Uzņēmumam Orion Technology no Taivānas ir daži GPS izsekošanas moduļi. Lielākā daļa no tiem ir ļoti vienkāršas GSM vai GPS ierīces, kas parasti tiek novietotas zem motora pārsega – kā enerģijas avotu izmanto automašīnas akumulatoru un tām ir antenas savienojums, lai uztvērēju varētu novietot kaut kur ārpusē. Tomēr viena no ierīcēm izceļas citu starpā. Saukta Suntrac – šī ierīce ir ar saules paneļiem darbināms GPS izsekotājs, kas var būt ļoti noderīgi, ja nav pieejama 12V strāvas barošana. Tas var būt jūsu treilers, laiva, autopiekabe vai kāda vēl industriālāka lieta, kā piemēram kravas konteiners.

Suntrac ietver visu vienā ūdensdrošā izsekošanas ierīcē, kas satur GPS un GSM moduļus, kas spēj darboties jebkurā vietā pasaulē (trīsjoslu GSM / GPRS moduļi (850 / 1800 / 1900 un 900 / 1800 / 1900 ). Un gadījumā, ja mobilā tīkla signāls nav pieejams, jūs varat paļauties, ka Suntrack ierakstīs atrašanās pozīciju savā 4MB iekšējā atmiņā.

Tas ir 320×280x41mm liels un sver aptuveni 2 kg. Tā nav vismazākā un portatīvākā lieta, bet dažkārt tā ir vienīgais risinājums.

Latvijas tirgū šāds produkts vēl nav redzēts.

Avots: Navigadget


Raksts publicēts

,

kategorijā

Autors:

Pēdējie komentāri

  1. Paldies par mana brāļa Jāņa Bikšes [3.] (pēc dzimtas uzturētā “Dzimtas koka” reģistra – Jānis [3.]) “Dzīves nodarbošanās vēstures” izveidi…

TWITTER FORUMS

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *