VZD aicina sarosīties lauku zemes izpircējus

Valsts zemes dienests aicina lauku zemes izpircējus savlaicīgi veikt nepieciešamās formalitātes sekmīgai zemes izpirkšanai un neatlikt tās uz pēdējo brīdi un visus, kuriem jau ir sagatavots zemes robežu plāns, savlaicīgi iesniegt VZD reģionālās nodaļas birojā iesniegumu lēmuma pieņemšanai par zemes piešķiršanu īpašumā par samaksu.

VZD mājas lapas sadaļā “Publikācijas un statistika/Statistika par VZD reģistros uzkrāto informāciju” publicētajos sarakstos zemes izpircēji var pārliecināties vai Valsts zemes dienesta Nekustamā īpašuma valsts kadastra informācijas sistēmā ir reģistrēts interesējošās zemes vienības zemes robežu plāns.

Zemes izpircējiem tiek mudināti sazināties ar mērnieku, kurš izgatavo viņa zemes robežu plānu, un painteresēties par robežu plāna izstrādes norisi.

Informāciju par izpirkšanas procesa svarīgajiem termiņiem skatīt VZD mājas lapā.

Avots: VZD mājas lapa


Raksts publicēts

kategorijā

Autors:

Pēdējie komentāri

  1. Впоследние годы установка счетчика тепла в Киеве и Киевской области является одной из самых популярных и востребованных услуг. Это нисколько…

  2. Как чёрный брокер Esperio маскируется под нормального Адрес и стаж как признаки мошенничества Esperio В ходе проверки информации о компании…

TWITTER FORUMS

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *