ĢIS diena Latvijā

ĢIS diena – katru gadu, novembrī visā pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā ĢIS diena, kuras ietvaros ĢIS lietotāji tiek laipni aicināti dalīties savā pieredzē un sasniegumos.
Šogad VA “Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra”, atzīmējot Starptautisko ĢIS dienu, aicina visus interesentus piedalīties ĢIS dienām veltītajā seminārā. Visi, kam interesē un vēlas uzzināt vairāk par ĢIS, ir laipni aicināti apmeklēt ĢIS dienas pasākumu Latvijā, kas norisināsies 2008.gada 6. novembrī plkst.12.00 Rīgā, Smilšu ielā 20, Latvijas kara muzejā, kur Jums būs lieliska iespēja iepazīties ar jaunākajiem ĢIS sasniegumiem organizācijās, pašvaldībās un valsts iestādēs, kā arī individuāli tikties ar vadošajiem ĢIS speciālistiem.
Pasākuma ietvaros ikvienam dalībniekam būs iespējams iegūt interesantu un aktuālu informāciju, piedalīties diskusijās, atrast jaunas iespējas ĢIS izmantošanā, kā arī rast risinājumus un atbildes konkrētām ikdienas problēmām organizācijā – kā Jums līdzīgas problēmas risina citi.
Lūdzam reģistrēties dalībai ĢIS dienu pasākumam pa tālruni +371 67064240 vai e-pastu info@lgia.gov.lv līdz š.g. 3.novembrim. Vietu skaits ierobežots.
Semināra dienas kārtība aplūkojama VA LĢIA mājaslapā.


Raksts publicēts

kategorijā

Autors:

Pēdējie komentāri

  1. Paldies par mana brāļa Jāņa Bikšes [3.] (pēc dzimtas uzturētā “Dzimtas koka” reģistra – Jānis [3.]) “Dzīves nodarbošanās vēstures” izveidi…

TWITTER FORUMS

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *