Labs nāk ar gaidīšanu, silts ar sildīšanu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

Latvijas Lauksaimniecības universitāte 02.05.2008

Sviitra

Latvijas Lauksaimniecības universitātes Lauku Inženieru fakultātes (LIF) Zemes ierīcības un ģeodēzijas katedrā studenti apgūst sekojošus ar mērniecību saistītus priekšmetus:

  • Zemes ierīcības projektēšana
  • Apdzīvoto vietu plānošana
  • Ģeodēziskie tīkli
  • Topogrāfiskā rasēšana
  • Agrārās attiecības, nekustamais īpašums
  • Zemes tiesības
  • Mērniecība I
  • Kadastrs
Komentāri:
 
zifs
01.06.2010
16:50
Pilnīgi nevajadzīgi diplomi, jo paši tos netdzīst.Savādāk jau nevajadzētu strādājošam mērniekam ar diplomu sertificēties un maksāt par to naudu.
 
golf3
01.06.2010
18:13
tad jau izglītību arī nafig vajag - es taču māku mērīt - esu redzējis ka ar to mietiņu pastaigā pusstundu un noplēš 150Ls.
tas tāds ironisks turpinājums iepriekšējam komentāram. BET sertifikāts ir vajadzīgs, lai arī citi pārliecinātos, ka tu esi spējīgs un pietiekami gudrs, lai spētu veikt šos darbus un arī pēctam par to visu atbildēt..
 
anna
01.06.2010
19:13
Ko māca topogrāfiskajā rasēšanā? Mēs kādreiz ar velci, utt... Un tad mācīja ar žileti izgriezt... Vispār arī šodien zināšanas darbam ar žileti lieti noder...
Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2023. gada jūnijs Arrow_right
P O T C P S S
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
Šodiena 2023. gada 2. jūnijs

Vārda diena:

Lība, Emma

Šajā dienā publicēti:

Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.