Labs nāk ar gaidīšanu, silts ar sildīšanu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

Roskosmos izmantojot satelītuzņēmumus palīdz novērst nelikumīgu narkotisko vielu apriti 29.06.2009

Sviitra

Krievijas Federālā kosmosa aģentūra kopā ar citām ministrijām un iestādēm strādā pie programmas, kas ietver kompleksas pretdarbības nelikumīgai narkotisko vielu izplatīšanai.

Saskaņā ar programmu ir jāizveido sistēma, kas nosaka rajonus, kuros nelikumīgi tiek kultivēti narkotiskās vielas saturoši augi, un veic šo augu iznīcināšanas procesu kontroli.

Izmantojot gan Krievijas, gan citu valstu Krievijas teritorijas dienvidu apgabalu satelītuzņēmumus ir atstrādāta tehnoloģija, kas atrod narkotiskās vielas saturošu augu atrašanās vietu. Šim nolūkam ir izveidoti virkne testa poligoni, kas laika periodā no 2005 līdz 2008 tika speciāli fotografēti ar pavadoni "Resurs-DK".

Sistēmas izveides darbus ir paredzēts pabeigt 2009.gadā un to pilnvērtīgi sākt izmantot 2010.gadā. 2009. un 2010.gadā ir paredzēts palaist orbītā trīs speciāli sagatavotus pavadoņus, kas iegūs kosmiskos attēlus nepieciešamajos režīmos un spektra diapazonos.

Pēc 2008.gada materiāliem Amūras apgabala dienvidos ir atklāti 7 kaņepju audzēšanas rajoni (23 lauki) . Materiāli ir nodoti Federālajam narkotiku apkarošanas dienestam.

Avots: gisa.ru
            kosmosnimki.ru

Komentāri:
 
Anonīms
30.06.2009
12:49
ja tik maz atklāj nelikumīgos laukus, tad laikam pietiek ar likumīgajiem testa laukiem :))))
Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2022. gada augusts Arrow_right
P O T C P S S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
Šodiena 2022. gada 12. augusts

Vārda diena:

Klāra, Vizma
Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.