Labs nāk ar gaidīšanu, silts ar sildīšanu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

Leica Geosystems paziņo par trīs jaunu lāzernivelieru izlaišanu 22.05.2009

Sviitra

Ar jauno Leica Rugby 260SG, 270SG un 280DG Leica Geosystems paplašina izturīgo celtniecības lāzernivelieru klāstu.

Jaunās paaudzes daudzfunkcionālie horizontālā/vertikālā slīpuma lāzeri Leica Rugby 260SG, 270SG un 280DG ir adresēti visplašākajam būvniecības tirgus klientu lokam. Ar savām plašajām funkcijām tie darbuzņēmējiem piedāvā izpildīt faktiski jebkuru pasūtījumu. Visi lāzeri ir aprīkoti ar lielu LCD displeju un viegli pielietojamu piecu pogu taustiņu klaviatūru.

Leica Rugby 260SG precīzs vienas plaknes lāzers vispārējās būvniecības vajadzībām ar puautomātisku nivelēšanas režīmu un darbības diapazonu līdz 600 metri diametrā.

Leica Rugby 270SG balstīts uz tās pašas platformas kā Leica Rugby 260SG, tikai šim ir pilīgi automātisks nivelēšanas režīms un palielināts darbības diapazons līdz 700 metriem diametrā.

Leica Rugby 280DG horizontālā/vertikālā slīpuma lāzers piemērots jebkuru ārējo un iekšējo darbu veikšanai. Pilns automātiskās nivelēšanas režīms, skenēšanas režīms, pieejams ar divu veidu tālvadību.

Visiem Rugby modeļiem tiek dota divu gadu rūpnīcas garantija ar iespēju to pagarināt līdz pieciem gadiem.

Avots: Leica Geosystems

Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2022. gada augusts Arrow_right
P O T C P S S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
Šodiena 2022. gada 12. augusts

Vārda diena:

Klāra, Vizma
Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.