Labs nāk ar gaidīšanu, silts ar sildīšanu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

Infoterra aicina apmeklēt savu jauno ģeoportālu 08.05.2009

Sviitra

Kompānija Infoterra atklājusi jaunu ģeoportālu ar interaktīvās kartogrāfijas un firmas Stanfords Business Mapping produktu pārdošanas iespējām. Portālā klientiem ir pieejams plašs ģeotelpisko datu spektrs. Piemēram, dažādu mērogu kartes plānošanas un projektēšanas vajadzībām, kas izmantojamas CAD un GIS programmu vidēs, aerofoto attēli un dati par apvidus reljefu.

Uzņēmums Infoterra jau divus gadus vada internetveikalu Stanfords GeoStore, bet ar jaunākajām tehnoloģijām radītajam jaunajam portālam piemīt daudz vairāk funkcionālās iespējas kas būtiski vienkāršo vajadzīgo produktu iegādi. Tas ir aprīkots ar ģeodatu meklēšanas un apskatīšanas rīkiem, daudz ērtākiem navigācijas instrumentiem starp materiāliem un to izvēli, kā arī mērījumu un anotāciju iespējām. Pašreiz asortimentā iekļautas OS MasterMap rastra un vektordatu kartes. Lai strādātu šajā ģeoportālā nav nepieciešamas speciāla sagatavošanās programmēšanā vai GIS.

Avots:http://www.gisdevelopment.net/news/viewn.asp?id=GIS:N_skgicdtvyx
           http://www.infoterra-global.com

Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2022. gada augusts Arrow_right
P O T C P S S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
Šodiena 2022. gada 12. augusts

Vārda diena:

Klāra, Vizma
Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.