Labs nāk ar gaidīšanu, silts ar sildīšanu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

Vispasaules ESRI lietotāju koference San Diego 28.04.2009

Sviitra
ESRI programmatūras izplatītājs Latvijā SIA "Envirotech" aicina savus klientus apmeklēt vispasaules ESRI produktu lietotāju konferenci, kas norisināsies no šā gada 13. līdz 17. jūlijam San Diego, Kalifornijā, ASV. Šis ir lielākais pasākums pasaulē, kas veltīts ĢIS. Konferences laikā būs lieliska iespēja iepazīties ar jaunākajiem ASV uzņēmuma ESRI izstrādājumiem un risinājumiem, kā arī individuāli tikties ar vadošajiem ĢIS (ģeogrāfiskās informācijas sistēmas) speciālistiem un ekspertiem.

Minētais pasākums ir kļuvis ļoti populārs ĢIS tehnoloģiju lietotāju vidū. Tā ietvaros ikvienam dalībniekam iespējams iegūt aktuālu un interesantu informāciju, kā arī rast risinājumus konkrētām ikdienas problēmām un dažādas idejas ĢIS attīstības iespējām nākotnē.

Online reģistrācijas gala termiņš konferencei ESRI mājas lapā www.esri.com ir 22.maijs. Reģistrācijas maksa 1395$.

Konferences norises plāns:
  • 13.jūlijs ESRI lietotāju konferences plenārsesija. Karšu galerijas atklāšana un reģistrācija.
  • 14.- 16.jūlijs Lietotāju prezentācijas, tehniskie semināri, semināri par ĢIS koncepciju un ĢIS industrijas mērķiem, dažādu interešu grupu un reģionālo lietotāju grupu tikšanās.
  • 17.jūlijs Tehniskie semināri un konferences noslēguma sēde.
Pirms un pēc konferences semināri un apmācību klases notiek no 6.-12. jūlijam un no 20.- 24. jūlijam!

Plašāka informācija par šo konferenci pieejama ESRI Interneta mājas lapā: http://www.esri.com/events/uc , kā arī ESRI izdales materiālā: ESRI International User Conference 2009 San Diego, CA (angļu val.).

Ja rodas papildus jautājumi, klienti ir aicināti sazinieties ar SIA Envirotech pa tālr.: +371 7215220 vai e-pastu: info@gis.lv

Avots: SIA "Envirotech" , esri.com
Komentāri:
 
Anonīms
28.04.2009
17:52
pasākums jau labs, tik cipars nepajokam un + transports...
Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2022. gada augusts Arrow_right
P O T C P S S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
Šodiena 2022. gada 12. augusts

Vārda diena:

Klāra, Vizma
Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.