Labs nāk ar gaidīšanu, silts ar sildīšanu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

Leica Geosystems pieteicis jaunu Leica TM30 augstas precizitātes instrumentu monitoringa veikšanai 15.04.2009

Sviitra
Jaunais Leica TM30 instruments paredzēts augstas precizitātes mērījumiem un apvieno automātisku, ātru un klusu darbību, lai palīdzētu noteikt novērojamo punktu vismazākās kustības.

Lai atbilstu visaugstākajiem standartiem visās uzraudzības programmās Leica TM30 nodrošina leņķu mērījumus ar precizitāti 0,5" vai 1". Savukārt attālumu mērījumi uz atstarojošo prizmu tiek nodrošināti ar līdz šim nepieredzētu precizitāti 0,6mm + 1ppm. Veicot mērījumus uz dabīgām virsmām arī tiek sasniegta augsta precizitāte 2mm + 2pmm.

Leica SmartEye Vision tehnoloģijā ir integrētas trīs jaunas funkcionalitātes. Pirmkārt, prizmas atrašanās vieta tiek automātiski noteikta 3000m redzamības attālumā, kas paver plašas iespējas instrumenta novietošanā. Otrkārt, TargetView funkcija ļauj lietot vairākas prizmas cieši kopā. Mērījumus uz vēlamo prizmu neietekmē blakus esošās prizmas. Treškārt, TargetCapture tehnoloģija uzglabā teleskopa kameras attēlu, kā dokumentāciju par visiem uzmērītajiem punktiem.

Avots: www.leica-geosystems.com
Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2023. gada jūnijs Arrow_right
P O T C P S S
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
Šodiena 2023. gada 2. jūnijs

Vārda diena:

Lība, Emma

Šajā dienā publicēti:

Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.