Labs nāk ar gaidīšanu, silts ar sildīšanu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

LMB informē par kopsapulci un aicina izvirzīt kandidātus goda apbalvojumu saņemšanai 05.02.2023

Sviitra

Latvijas Mērnieku biedrība aicina visus mērniecības un ģeotelpiskās informācijas nozares pārstāvjus piedalīties jau par tradīciju kļuvušajā Latvijas Mērnieku biedrības konferencē, kas notiek kopā ar LMB biedru kopsapulci!

Pēc ilgāka pārtraukuma atgriežamies klātienē, tāpēc īpaši aicinām visus uz atkalsatikšanos ar kolēģiem un iespēju uzzināt aktualitātes nozarē, kā arī satikt mērniecības instrumentu tirgotājus!

LMB kopsapulce un konference notiks 24. martā, Ogres pilsētas centrālajā bibliotēkā. Konferences programma tiks izziņota drīzumā un tai pieteikties varēs LMB kursu reģistra sadaļā!

LMB turpina iesākto tradīciju godināt izcilākos nozares kolēģus, pasniedzot mērniecības augstākos apbalvojumus! Konferences sākumā paredzēta šī gada apbalvojumu pasniegšana, tāpēc aicinām izvirzīt kandidātus apbalvojumu saņemšanai. Lai izvirzītu kandidātus “Goda zīmes” vai “Atzinības zīmes” saņemšanai, līdz 1. martam uz e-pastu lmb@lmb.lv ir jānosūta pieteikums, kuru paraksta ne mazāk kā trīs personas, un tajā ir jāatspoguļo kandidāta īpašie nopelni Latvijas mērniecības nozarē! Sīkāka informācija un apbalvojumus saņēmušo saraksts atrodams LMB portālā!

Šī gada LMB kopsapulces laikā notiks arī divu valdes locekļu vēlēšanas! Ja esi LMB biedrs un vēlies iesaistīties nozares pilnveidošanā, līdz 1. martam gaidām Tavu pieteikumu un aprakstu par savu profesionālo pieredzi uz e-pastu lmb@lmb.lv! Ja vēl neesi LMB biedrs, pēdējā iespēja par tādu kļūt, un to vari paspēt izdarīt arī līdz kopsapulcei un kandidēt uz valdes locekļa amatu!

Sīkāka informācija par pasākuma norisi un gaidāmo programmu sekos!

Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2023. gada marts Arrow_right
P O T C P S S
272812345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
Šodiena 2023. gada 26. marts

Vārda diena:

Eiženija, Ženija
Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.