Labs nāk ar gaidīšanu, silts ar sildīšanu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

Uzsāk darbību Galileo augstas precizitātes serviss 31.01.2023

Sviitra

 Eiropas GNSS sistēma Galileo sākusi strādāt augstas precizitātes servisa režīmā, paziņojis Eiropas Savienības Iekšējā tirgus komisārs Tjerī Bērtons. Līdz ar to Galileo kļuvusi par pirmo GNSS sistēmu, kas piedāvā bezmaksas augstas precizitātes pozicionēšanas korekcijas (Precise Point Positioning) visā pasaulē, gan ar Galileo kosmosa signāla, gan interneta starpniecību. Tas palīdzēs lietotājiem sasniegt augstas precizitātes pozicionēšanas risinājumus reālajā laikā (ar noteikumu, ka Galileo E6-B signāls tiek apstrādāts ar atbilstošu algoritmu GNSS uztvērējos). Izskan prognozes, ka Galileo augstas precizitātes serviss palīdzēs attīstīties jauniem biznesa pakalpojumiem tirgū. Oriģinālziņa

Komentāri:
 
Andrejs Ve
01.02.2023
12:16
Un tagad derētu komentārs no LatPOS, vai E6-B ir pieejams sistēmā, lai saņemtu korekcijas RTK?
Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2023. gada marts Arrow_right
P O T C P S S
272812345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
Šodiena 2023. gada 26. marts

Vārda diena:

Eiženija, Ženija
Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.