Mēs esam lai Jūs informētu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

Amazon arvien vairāk piegāžu veic ar elektrificētiem transportlīdzekļiem 30.11.2022

Sviitra

 Kompānija Amazon ievērojami paplašinājusi savu elektrisko kravas velosipēdu skaitu pārvadājumiem Lielbritānijā, atverot trīs jaunus mikromobilitātes centrus Mančestrā un Londonā. Jaunie elektrovelosipēdi gada laikā Lielbritānijā ļaušot piegādāt vairāk nekā divus miljonus Amazon sūtījumu, kas mazināšot ierasto kravas busiņu izmantošanu, atslogojot satiksmi un uzlabojot gaisa kvalitāti. Šogad Londonas zemo emisiju zonā Amazon jau veikuši vairāk nekā 5 miljonus piegāžu, izmantojot elektro velosipēdus vai elektriskos auto. Tāpat Amazon izziņojusi līdzīgus mikromobilitātes attīstības plānus Francijā un Itālijā. Kopumā Amazon e-kravas velo un kājāmgājēju piegādes darbojas jau 20 Eiropas pilsētās. Interesanti, ka Amazon piegādēm izmanto pat pilnībā elektriskus lielos kravas auto, kuru svars sasniedz 37 tonnas. Amazon plāno sasniegt sava biznesa klimatneitralitāti jau 2040. gadā - desmit gadus ātrāk nekā to paredz Parīzes klimata vienošanās. Oriģinālziņa 

Komentāri:
 
Andrejs Ve
06.12.2022
13:58
Vienkārši jautājums - kāpēc mernieks.lv kaut ko tādu publicē? :)))
 
Edijs
06.12.2022
14:01
Forši
Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2023. gada februāris Arrow_right
P O T C P S S
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272812345
Šodiena 2023. gada 8. februāris

Vārda diena:

Aldona
Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.