Labs nāk ar gaidīšanu, silts ar sildīšanu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

Pasniegtas Geospatial World balvas 27.05.2022

Sviitra

 "Geospatial World" 10. maijā paziņojuši savu ikgadējo apbalvojumu saņēmējus. Balvas pasniegtas gan par dažādiem inovatīviem risinājumiem ģeotelpiskās informācijas nozarē, gan arī personībām - līderiem. Piemēram, par izcilību veselības aprūpes nozarē apbalvots Džona Hopkinsa koronavīrusa izpētes centrs, kas izveidojuši Covid-19 tiešsaistes platformu ar uz kartes atainotu reālā laika datu atjaunošanu globālā mērogā. Pilsētplānošanā balvu ieguvis Zambijas projekts ar detalizētu īpašumu karti Lusakai, kas radīta izmantojot aerofoto attēlus un mašīnmācīšanās tehnoloģijas. Būvniecības un inženierijas jomā balvu saņēmis uzņēmums Skanska UK Construction Limited par Skanska GeoBIM, kas ir novatorisks risinājums ģeotelpisko un BIM datu integrācijai un infrastruktūras projektu Digitālā Dvīņa izveidei tā dzīves cikla laikā. Ar pārējiem balvu ieguvējiem var iepazīties šeit: https://www.geospatialworld.net/news/winners-of-geospatial-world-excellence-and-innovation-awards-announced-at-geospatial-world-forum-2022/

Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2022. gada jūlijs Arrow_right
P O T C P S S
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Šodiena 2022. gada 6. jūlijs

Vārda diena:

Anrijs, Arkādijs
Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.