Labs nāk ar gaidīšanu, silts ar sildīšanu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

Apskati objektu no biroja 27.01.2009

Sviitra
Laba ideja tika nolūkota septembra beigās un oktobra sākumā Brēmenē notikušajā izstādē INTERGEO. Uzņēmums Cyclomedia piedāvā klientiem tiešsaistes datu bāzi ar pilsētvides vizualizāciju lielā mērogā. Tiek izmantota programmatūra Velokross Media un sistēma balstās uz sfēriskās panorāmas fotogrāfijām (Cyclorama). Sistēma nodrošina ne tikai vizuālu objektu apskati, tā ļauj veikt mērījumus un 3D modelēšanu.

Cyclomedia klienti ir valsts un pašvaldību iestādes, nekustamo īpašumu aģenti, finanšu institūcijas un apdrošināšanas kompānijas. Klienti piedāvātās iespējas izmanto nekustamā īpašuma novērtēšanā un tirdzniecībā, celtniecības struktūru novērtēšanā, apkārtējās vides un apdrošināšanas risku novērtēšanā.

Cyclorama nav tikai produkts pats par sevi, tā ir daļa no dažādiem citiem produktiem un risinājumiem. Mūs, kā mērniekus, ieinteresēja piedāvātais risinājums kurā virtuālā ielas vide savietota ar apakšzemes inženierkomunikāciju datiem, kas pacelti līdz ielas līmenim (skatīt attēlu).

Izmantotā sistēma dod daudzus ieguvumus:
nodrošina laika ietaupījumu - reālā situācija tiek apskatīta attēlos, tādejādi samazinot izbraukumu skaitu;
palīdz novērst pārpratumus - uzlabo komunikāciju publicējot tiešsaistē informāciju par īpašumiem, tas palīdz radīt vienādu viedokli par darījuma objektu;
nodrošina pievienoto vērtību - ceļot darba efektivitāti, uzlabojot produktivitāti un pakalpojumu kvalitāti.

Kopumā uzņēmuma datubāzē ir foto informācija par 425 pilsētām.

Avots: CycloMedia
Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2022. gada augusts Arrow_right
P O T C P S S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
Šodiena 2022. gada 12. augusts

Vārda diena:

Klāra, Vizma
Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.