Labs nāk ar gaidīšanu, silts ar sildīšanu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

Suntrac – GPS izsekotājs ar saules enerģijas barošanu 23.01.2009

Sviitra
Uzņēmumam Orion Technology no Taivānas ir daži GPS izsekošanas moduļi. Lielākā daļa no tiem ir ļoti vienkāršas GSM vai GPS ierīces, kas parasti tiek novietotas zem motora pārsega – kā enerģijas avotu izmanto automašīnas akumulatoru un tām ir antenas savienojums, lai uztvērēju varētu novietot kaut kur ārpusē. Tomēr viena no ierīcēm izceļas citu starpā. Saukta Suntrac – šī ierīce ir ar saules paneļiem darbināms GPS izsekotājs, kas var būt ļoti noderīgi, ja nav pieejama 12V strāvas barošana. Tas var būt jūsu treilers, laiva, autopiekabe vai kāda vēl industriālāka lieta, kā piemēram kravas konteiners.

Suntrac ietver visu vienā ūdensdrošā izsekošanas ierīcē, kas satur GPS un GSM moduļus, kas spēj darboties jebkurā vietā pasaulē (trīsjoslu GSM / GPRS moduļi (850 / 1800 / 1900 un 900 / 1800 / 1900 ). Un gadījumā, ja mobilā tīkla signāls nav pieejams, jūs varat paļauties, ka Suntrack ierakstīs atrašanās pozīciju savā 4MB iekšējā atmiņā.

Tas ir 320×280x41mm liels un sver aptuveni 2 kg. Tā nav vismazākā un portatīvākā lieta, bet dažkārt tā ir vienīgais risinājums.

Latvijas tirgū šāds produkts vēl nav redzēts.

Avots: Navigadget
Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2022. gada augusts Arrow_right
P O T C P S S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
Šodiena 2022. gada 12. augusts

Vārda diena:

Klāra, Vizma
Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.