Mēs esam lai Jūs informētu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Ievads nozarē
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
Iepirkumi
Konkursi
Rezultāti
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi
Lmb201203
Nedēļas sākumā norisinājās kārtējā Latvijas Mērnieku biedrības valdes sēde. Sēdes dalībnieki informēja par pēdējā laika aktualitātēm saistībā ar plānotām izmaiņām reglamentēto profesiju uzskaitījumā un profesiju klasifikatorā, Sertificēšanas centra jaunumiem, Mērnieku sporta spēlēm, dažādu projektu virzību.
Lmb_balts__1_
Latvijas Mērnieku biedrība aicina visus mērnieku saimes pārstāvjus piedalīties „LMB Kalendāra 2012” fotokonkursā ar tēmu „Mērnieks darbībā/mērniecības ainas”.
Lmb_balts
Vakar (23.09.2009) notikušajā Latvijas Mērnieku biedrības (LMB) valdes sēdē tika apspriesti dažādi mērnieku vidū aktuāli jautājumi – plānotie grozījumi Zemes ierīcības likumā un MK noteikumu izmaiņu ieceres, jaunā Būvniecības likuma projekts, LMB starptautiskās aktivitātes – dalība Eiropas mērnieku komitejas ģenerālajā asamblejā Romā, plānotā Baltijas valstu mērnieku biedrību tikšanās, Sertifikācijas centra jaunumi, studentu diplomdarbu konkurss.
Lmb_balts
Šā gada 12.augustā notika kārtējā Latvijas mērnieku biedrības (LMB) valdes sēde.
Sviitra

Notikusi kārtējā Latvijas mērnieku biedrības valdes sēde (7)

Šā gada 12.augustā notika kārtējā Latvijas mērnieku biedrības (LMB) valdes sēde.

Veiksmīgi aizvadīts mērnieku sporta "pikniks" (9)

Pagājušajā nedēļā, no 24. līdz 26. jūlijam kempingā „Jēņi”, norisinājās ikgadējās mērnieku sporta spēles. Sporta spēlēm bija pieteikušās 9 komandas, kas sacentās 10 disciplīnās.

LMB sporta spēlēm pieteikušies jau vairāk kā 300 dalībnieki (3)

Neskatoties uz krīzes apstākļiem ir vērojama neparasti liela atsaucība dalībai LMB rīkotajām sporta spēlēm, kas norisināsies no 24. līdz 26.jūlijam kempingā "Jēņi". Pašreiz sporta spēlēm pieteikušies jau 310 cilvēki no 17 firmām/privātpersonām.

LMB sertificēšanas centrs aicina mērniekus atbildīgi izturēties pret saviem darbiem (47)

Latvijas Mērnieku biedrības Sertificēšanas centrs (LMB SC) jau gandrīz gadu veic sertificēšanu piecās darbības jomās – ...

Mērnieku sporta spēles 2009 (20)

2009. gadā, no 24. līdz 26.jūlijam kempingā „Jēņi”, netālu no Ventspils un 400m no Baltijas Jūras, notiks Latvijas Mērnieku biedrības rīkotais sporta pikniks.

Latvijas Mērnieku biedrības kopsapulce (21)

LMB šī gada 27.maijā aicina uz kopsapulci, Jelgavā, Akadēmijas ielā 19, LLU Lauku inženieru fakultātes zālē.

LMB valdes sēde

Kārtējā Latvijas Mērnieku biedrības valdes sēde norisināsies 15.04.2009, plkst. 16.00, Āzenes ielā 16/20, mērniecības muzejā , RTU.

LMB seminārs par Kadastrālās uzmērīšanas darbiem (7)

Latvijas Mērnieku biedrība informē, ka šī gada 27.martā notiks apmācību kursi „Zemes robežu apsekošanas un noteikšanas procedūras, problēmsituāciju risināšana”. Kursi tiek rīkoti sadarbībā ar VSIA „Latvijas Valsts mērnieks”.

LMB aicina mērniekus izteikt priekšlikumus par jauno VZD tipveida līgumu (22)

Šī gada 4.martā Latvijas Mērnieku biedrība saskaņošanai saņēma Valsts zemes dienesta izstrādāto jauno tipveida mērnieku līgumu. Šajā sakarā, biedrība aicina mērniekus iepazīties ar līgumu un izteikt ierosinājumus un priekšlikumus tā labošanai.

Latvijas Mērnieku biedrības valdes sēde (04.03.2009) (12)

Valdes sēde tika sasaukta sakarā ar Ģeotelpiskās informācijas likumprojekta gaidāmo kārtējo apspriešanu un ģeodēzisko darbu sertificēšanas noteikumu principu noteikšanu.

Likumdevēji ieklausās sabiedrisko organizāciju viedoklī (6)

26.februāra Valsts sekretāru sanāksmē iesniegtais likumprojekts „Ģeotelpiskās informācijas likums” netika atbalstīts. Cita starpā Aizsardzības ministrijai tika uzdots izvērtēt Latvijas Mērnieku biedrības atzinumā minēto.

Latvijas Mērnieku biedrība rīko kursus (1)

Latvijas Mērnieku biedrība informē, ka šā gada 27. martā tiek atjaunoti mērniecības kursi.

Latvijas Mērnieku Biedrības valdes sēdē (11.02.2009) (2)

LMB trešdienas valdes sēdē tika apspriesti vairāki aktuāli jautājumi.

LMB valdes sēde

11.02.2009 darba kārtība

Latvijas Mērnieku biedrība aicina uz kopsapulci (49)

Latvijas Mērnieku biedrības valde laipni aicina biedrus piedalīties biedrības kopsapulcē. Kopsapulce notiks 2009.gadā 14.janvārī Rīgā, Āzenes ielā 16, 132. auditorijā no pl. 14:00.

VZD apkopo informāciju par mērniekiem (8)

Valsts zemes dienests zvērinātiem mērniekiem un licencētām personām ir izsūtījis atgādinājuma vēstuli par licencēto personu pienākumu līdz kārtējā gada 1.bebruārim dienestā iesniegt sekojošu informāciju: ...
1
2
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2021. gada maijs Arrow_right
P O T C P S S
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456
Šodiena 2021. gada 14. maijs

Vārda diena:

Elfa, Elvita, Aivita, Krišjānis

Šajā dienā publicēti:

Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.