Запах прибыли приятен, от чего бы он ни исходил
Veciits_meklesana
Опрос
Форум Галерея Блоги Объявления
  Tulkošana Автор: KristapsKent, Записи: 9
30.05.2019
20:43
Sveiki, meklēju labu tulkošanas biroju ar spēju iztulkot specifiskus tekstus. Pagaidām atradu EF Translate, kādam ir bijusi pieredze ar šo biroju? http://dstranslate.lv/lv/index.html
  Автор: Jetijs, Записи: 3
19.09.2019
17:54
Var mēģināt individuālisti Ievu Tazāni. ieva.tazane@gmail.com Ļoti labi tulko angļu-latviešu. Ja īpaši paprasīsi, tad arī franču-latviešu.
  Автор: RobertsB, Записи: 3
20.05.2020
10:27
Ja vajag specifiskus tekstus, tad www.Tulkot.lv būs īstais variants, pārzina neskaitāmi daudz nozares.
Sviitra
To post in forum, plese register
Sviitra
Погода
Новые комментарии
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.