Mēs esam lai Jūs informētu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Ievads nozarē
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
Iepirkumi
Konkursi
Rezultāti
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

Atkārtoti sasaukta LMB kopsapulce 15.09.2010

Sviitra

Latvijas Mērnieku biedrība izplatījusi paziņojumu, ka, sakarā ar kvoruma trūkumu LMB 9. septembra biedru pilnsapulcē, kopsapulce tiek sasaukta atkārtoti 2010. gada 30. septembrī plkst.16:00- RTU, 132. auditorijā, Āzenes ielā 16-105, Rīgā. Kopsapulces darba kārtībā paredzētas LMB valdes locekļu un valdes priekšsēdētāja vēlēšanas, kā arī debates, ziņojumi un citi jautājumi.

Komentāri:
 
naudas ta nav
15.09.2010
22:22
izskatās ka kvorumu nesasaukt, jo visiem mērniecība pie kājas ;)
 
fix
16.09.2010
00:11
Labs koments, jāprasa onkulim. -:)
 
fox
16.09.2010
14:30
kam tā LMB vajadzīga
 
to fox
16.09.2010
19:35
Mo malas izskatās, ka LMB ar savu iespējamo darbību, kā aizsegu tikai pāris atsevišķu uzņēmumu interesēs ir nonākusi atklātībā un Mērnieki beidzot ir sapratuši biedrības darbības patiesos mērķus un virzienu...
 
foxis
16.09.2010
20:17
cik es skatos, tad LMB nodarbojas ar savu biedru rindu retināšanu ne viss piesaista jauns mērniekus, paši jau viņi uz turieni neskries!!
 
LMB
16.09.2010
22:40
piekrītu, ka LMB nav pašos labākajos uzdevumu augstumos, taču neizprotu mērnieku attieksmi pret LMB. Ja jau persona X nevēlas neko darīt biedrības labā un ir neapmierināta ar tās darbiem, tad kāpēc skaitīties tās rindās, var taču uzrakstit iesniegumu un izstāties ārā!!!!! Vismaz tādā veidā nečakarēs smadzenes tiem cilvēkiem, kas šo organizāciju kā šeit tika izteikts "bīda savām vajadzībām". Secinājums: Ja jau šī persona X ir šis sabiedriskās organizācijas biedrs, tātad viņš atbalsta visus šos tā saucamos "lobiju" pasākumus! Domāju, ka katram LMB biedram vai personai, kura domā iestāties tajā, būtu jāpārdomā, ko viņs(a) var darīt arī sabiedrības labā būdams biedrs! Tas mans personīgais viedoklis!!!
 
visiem
16.09.2010
22:54
Ja uzskatat ka LMB ir kaut kāds bezpersonisks veidojums, kurā ir persona X, kura mērnieka vietā liks , tā teikt "uz nociršanu".... attopaties! tie cilvēki ir tādi paši kā Jūs pārējie, varbūt tikai ar lielāku iniciatīvas devu un spēju ko dod sabiedrības labā. Un tie kas saka ka merko u.c. bīda savas lietas caur LMB, es iesaku pašiem būt aktīvākiem un bīdīt savas lietas, nevis nolikt to kas kaut ko dara. Un pasakiet paldies Klīvem, Reinikam, Kalinkam u.c. kas daudz ir devuši.
 
Atis
17.09.2010
09:22
Tur jau tā problēma, ka jālieto Latviešu valodā tādi negatīvas nozīmes vārdi "lobiji", "bīda", "savām vajadzībām", nevis "Mērnieku labā", "Mērniecības vajadzībām", "nozares labā", kā tam, manuprāt, vajadzētu būt šādā biedrībā. Dzirdot LMB viedokli sēdēs, sabiedrībā, iespējams, ka daudziem rodas tāds lēta tirgus iespaids, kurā aiz muguras runā par otru slikti, nomelno. Iespējams, ka tas ir tas iemesls, kas nevienam nerada labu tēlu, iespaidu un vēlmi aktīvi piedalīties.
 
pagaidām mērnieks
17.09.2010
10:05
Es uzskatu ka LMB vairums gadījumu piedalās dažādu likumprojektu izstrādē tikai tamdēļ lai imitētu ka kautko darīta.Varbūt būtu labāk ja jūs vispār neko nedarītu izņemot uzorganizāt kādas apmācības un sporta spēles.
 
to "pagaidām mērnieks"
17.09.2010
10:52
Soreiz nepiekritu Tavam viedoklim - protams apmacibas un sporta spēles ir laba lieta, un tās laikam ir tās lietas kas ir taustāmas un un ar kurām lielākums ir apmierināts! Par likumdošanu - domāju nevajag noniecināt gan LMB, gan LKGA darbību šajā laukā. Manuprāt šīs sabiedriskās organizācijas ir devušas ļoti nozīmīgu ieguldījumu mērnieku darba uzlabošanā. Bez šīm organizācijām, kurās mūsu kolēģi darbojas uz brīvprātības principa, nesaņemot nekādu atalgojumu, kamēr mēs pārējie "pelnam lielo naudu", mēs laikam nemaz nevarētu normāli pastrādāt, ja vispār to darītu!!!!! Šai sakarā ierosinu paskatīties likumu, normatīvo aktu sākotnējās (valsts iestāžu iztrādātās) versijas un salīdzināt tās ar versijām, kurās savu sabiedrisko darbu ir ieguldījušī LKĢA un LMB pārstāvji! Un tad paskatieties, kā izmainītos Jūsu darba apstākļi!!!!!!!
 
.,.,.,.
17.09.2010
12:17

oh!
primārais - tad kāda vella pēc šīs Valsts institūcijas,pareizāk sakot darboņi,kuri tajās "strādā', vispār ir vajadzīgas...
un tad pēc n-laika ,atrdodas kāds,kurš apgalvo-jā re eku takš i tādi varoņi[lasi-Donkihoti],kuri ar krūtīm savām karoja par taisno lietu

jums pašiem nepaliek,nu vismaz kauns par saviem darbiem.....
manuprāt skumji ne
 
alabams
17.09.2010
12:33
Ja jau viss tajā organizācijā būtu kārtībā, tad jau neviens no turienes neietu prom un tiktu risinātas nozares problēmas!
Laiks vadībai padomāt, ka tur tiešām kaut kas nav kārtībā..
 
vvv
17.09.2010
12:43
A vadībai jārisina globālas problēmas!
 
17.09.2010
13:04
Sveiciens, kolēģiem!
Kā jau ne reizi vien esmu teikusi, neesmu ne stratēģis, ne politiķis, tāpēc teikšu ko domāju. Uzbraucieni sabiedriskajām organizācijām, manuprāt ir nevietā, jo tas laiks, ko konkrētie cilvēki pavada pārlasot kārtējos normatīvo aktu projektus, sniedzot komentārus par tiem, nav mazs. Un cik kvalitatīvi un pamatoti šie komentāri/ierosinājumi ir atkarīgs TIKAI no mums pašiem un arī no iesaistīto personu daudzuma. Mana pārliecība ir tāda, ka pat tad ja nokļūdāmies kādā priekšlikumā, ir vērts mēģināt... To saku pēc savas nelielās pieredzes. Esmu šajā procesā pavisam neilgi, bet nekad nedomāju, ka man tas patiks, ka ir interesanti, kā mainās procesi dažādu valsts un sabiedrisko organizāciju ietekmē. Ir vērts pamēģināt pastrādāt sabiedriskā kārtā, nevis riet...Ja kādam ir interese, tad LKĢA ir atvērta viedokļiem, dodiet tikai ziņu, visi norm. aktu projekti tiks pārsūtīti. Un liekot roku uz sirds, varu teikt, ka to ko esmu darījusi pusotra gada laikā, ir darīts PRAKTIĶU vārdā. Rejiet, ja ir iemesls :)
 
priekšlikums
17.09.2010
14:26
Vajag uztaisīt biedru pārreģistrāciju. Kas nepārreģistrējas, nav vairs nekāds biedrs. Paliks tikai tie, kam tas patiešām ir būtiski. Un sākt jaunu un skaistu dzīvi:)
 
xyz
17.09.2010
15:53
Laba doma pārreģistrēties, bet ja biedrību atbalsta mazāk par 30%
nozarē strādājošo, tad ši biedrība nevar runāt visu mērnieku vārdā.
 
priekšlikums
17.09.2010
15:58
Katrs var dibināt kādas biedrības vien grib un saukt kā grib!
 
Ilzei [laikam]Dragonei
17.09.2010
16:15
"uzbrauciens" sab. organizācijām ir VIETĀ!!!
VĒLREIZ JA NAV TAD NAV UN NEVAJAG! -šeit domātas tās sab. org. iestādes u.t.ml.
nepieciešams tak kompetentus cilvēkus,nevis tik kaut kādus paraksta dēļ
nu pasakiet man dujaciņam,kādēļ bija nepieciešami tādi pagastu teritorijas plānojumi9tāds piķis izgāāāzc - ĀRPRĀC) =pilnīgs stulbums un tas viss Latvijā 21. gadusimtenī -šausmu filma ,un neviens nekā nesaka neko
tak paskatieties sevi cienoši - apm. 100. gadus atpakaļ daudz precīzāk un labāk ir strādāts šinī teritorijā,ko par Latviju sauc.

SĀKIET CIENĪT SEVI,CIENĪT TO KO DARIET,KĀDĒĻ PAZEMOJIETIES!
 
17.09.2010
17:02
Nevaru neatbildēt, žēl ka anonīmam :). Diskusija labāk veiktos, ja zinātu ar ko :). Sabiedriska organizācija pēc savas būtības ir SABIEDRISKA ORGANIZĀCIJA, kas ir atvērta jebkuram, kas ir gatavs kaut ko darīt konkrētās sabiedrības labā (mūsu gadījumā- mērnieku). Un arī Tu vari iesaistīties šajā darbā un, tici man, viedoklis tiks uzklausīts. Nezinu, ko Tu domā ar "paraksta dēļ", bet droši varu teikt, ka tie cilvēki, kas skrien pa sapulcēm, ir zinoši konkrētos jautājumos. Par teritorijas plānojumiem man arī ir savs viedoklis. Ar tiem teritorijas plānojumiem, kurus izstrādāja paši pagasti ar saviem cilvēku resursiem, viss ir kārtībā. Sliktāk ir tur, kur Rīgas kantori štancēja pankūkas-nezinot, kas uz vietas notiek. Bet tas bija laikā, kad pelnīju ''lielo piķi'' un sab.org. darbībā neiesaistījos :) Vai pēdējais teikums ir konkrēti man,-man ar pašapziņu viss kārtībā... :)
 
111
17.09.2010
19:28
a
 
Juris V.
17.09.2010
22:50
Sveiki, kolēģi! Palasīju te komentārus - nezinu "te vajag smieties vai raudāt"... Ļoti gribētos redzēt šos "anonīmos rējējus" dzīvē, taču laikam atklātību no viņiem nesagaidīt! Protams, atceros kādreiz arī es prātoju, ka neviens neko tajās sabiedriskās organizācijās nedara, taču to paudu personīgi, kā rezultātā izpelnījos arī apkārtējo cieņu, kas deva spēkus nevis čīkstēt un riet aiz muguras, bet darīt ko lietas labā! Nolēmu iesaistīties šajā darbā..... Kolēģi, ja ir pierādījumi, ka kāds no sabiedriskajām organizācijām ar šo iestāžu palīdzību mēģina "bīdīt" savas lietas, kas ir pretrunā ar mērnieku sabiedrības vēlmēm, dodiet lūdzu ziņu ar konkrētiem faktiem, nevis ...izsakiet savas idejas kā iespējams darītu Jūs, ja būtu šajos amatos!
Piekrītu, ka katram ir tiesības taisīt savu biedrību. Bet kur Jūs esat ar savām "tīrajām" organizācijām. Vismaz es būtu ļoti priecīgs, ja arī man un maniem kolēģiem atrastos kāds brīvāks brītiņš un kāds palīdzētu veidot mērnieku sabiedrības PUBLISKO viedokli!
Protams paldies visiem, kas ziedo savu dārgo laiku sabiedriskajām dzīvei un pauž savu viedokli personīgi, no tā nekautrējoties!
 
neanonīmajam Jurim V
19.09.2010
21:48
tā es arī nesapratu kas tu esi Juris Vītols?; Juris Vucens?
 
Juris Vucēns
22.09.2010
09:24
Esmu Latvijas pilsonis, dzimis 1977.gadā un pašlaik izciešu piespriesto cietumsodu Matīsa cietumā, Rīgā.
 
Freibergs
22.09.2010
18:21
Jurim būtu kauns šeit atklāt savu īsto uzvārdu. Kad iemācīsies atdot parādus, varbūt arī redzēsim viņu neanonīmu.Bet Baigadām Juris V. ne ar ko neatšķiras no 111 un xyz uc. Vai ne Vītol?
Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Mērnieku laika ziņas
Sviitra_b
Arrow_left 2019. gada decembris Arrow_right
P O T C P S S
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345
Šodiena 2019. gada 15. decembris

Vārda diena:

Jana, Johanna, Hanna
Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.