Mēs esam lai Jūs informētu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Ievads nozarē
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
Iepirkumi
Konkursi
Rezultāti
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

Par VZD ģenerāldirektori virza E. Baklāni-Ansbergu 05.08.2010

Sviitra

Par jauno VZD ģenerāldirektori nolemts virzīt apstiprināšanai amatā Elitu Baklāni-Ansbergu, kura iepriekš bija "Latvijas Valsts Mērnieka" valdes priekšsēdētāja. E. Baklāne atlasē esot pierādījusi, ka viņai ir savs redzējums par VZD darbību nākotnē, ziņo LETA.

Komentāri:
 
Roziite
05.08.2010
14:56
Kuras uzdevums un viizija ir sagatavot maksimaali vaajinaat LVM un sagatavot to privatizaacijai.

Malace Elita.
 
peksis
05.08.2010
15:44
Ģeodēzistam ziedu laiki sāksies
 
Mērnieks
05.08.2010
16:44
Atkal Baklāniete... Sēdētu mājās un audzinātu bērnu! Skaidrs R.Smilga ar J.Laizānu sūta savus uzdevumus pildīt! Kā jau latvijā pienākas, atkal tumšās lietiņas, krāpšana utt. Nu lai jau, lai, redzēs ko viņi privatizējuši Latvijas mērnieku mērīs! Smilga centrēs, Baklāne štoku turēs, bet Laizāns pa to laiku kupicu sitīs! Tikai viss tas notiks ne uz lauka, bet viņu smilšu kastē:))) Veiksmi, krāpnieku bars!!!
 
Jancis
06.08.2010
11:01
Es atšķirībā no citiem komentētājiem uzskatu, ka izvēle ir ĻOTI laba. Vienīgais un būtiskais arguments par labu šādai izvēlei ir fakts, ka Elitas kundze ir strādājusi mērniecībā un bijusi pietiekami aktīva. Ja nemaldos, tad šis ir pirmais gadījums, kad VZD vadītājs būs praktiķis. Novēlēsim veiksmi un cerēsim uz labu sadarbību, viegi nebūs, TUR augšā. Tiem kas šūmējas par LVM privatizāciju gribu oponēt. Reāli ir tikai divas vērtības mūsu nozarē. 1.- labi darbinieki ( atkrīt pēc definīcijas jo nav verdzība ). 2.- izdevīgi līgumi un pasūtītāji ( varbūt daļēji tam atbilst budžeta darbi ). Pārējais ir tikai saistības un veci dzelži.
 
Mērnieks
06.08.2010
12:24
Janci, ņem vērā ka Baklāne, ja nemaldos, nāk no restorānu biznesa... Gan zemes, gan mērniecības lietās viņas kompetence ir vāja! Es nāku LVM mērniekiem, un zinu kas ap ko svārstās! LVM viņa vadīja tā, ka mirkļiem likās, viņa dara visu, lai nobankrotētu uzņēmumu! Attieksme pret darbiniekiem cietsirdīga, žēl man VZD darbinieku, ja viņa nāks pie varas! Tik pat labi VZD var vadīt jebkurš liela uzņēmuma vadītājs, vai kāds cits birokrāts! Un ja kāds cer, ka ar Baklānes nākšanu pie varas kaut kas mainīsies uz labo pusi, maldās. Šajā valstī viss būs tā, kā teiks partija, bet partijai ir savas intereses!
 
mernieks1
06.08.2010
12:52
Visu cieņu Elitai. Vai kāds nezin kur strādā Tālrīts Krastiņš, mob. tālr.. Paldies.
 
zinu
06.08.2010
15:07
Piekrītu Jancim, un ņemot vērā Baklānes attieksmi pret VZD laikā kad viņa bija LVM, jādomā ka daudzi VZD birokrāti zaudēs darbu, ja nemainīs attieksmi. Savukārt Merniekam iesaku - ja nepatīk darba devējs - maini to.
 
Mērnieks
06.08.2010
15:59
Nu ja par VZD birokrātiem, labi zinu, ka lielāko daļu sen vajadzēja atlaist- palikuši daudzi birokrāti, kas ir debīli un slaisti (atvainotiet ja kādu aizskaru), bet strādā tur tikai tāpēc, ka kādam ir draugi, radi, mīļākie... Bet labus speciālistus atlaida, lai šie dīkdieņi varētu savus vēderus barot! Skarbi, bet tā tas ir- latvijas birokrātija! Baklānes laikos LVM kadri ātri mainījās, grāmatveži katru mēnesi gandrīz jauni bija! Bet tur arī pietika kadru, kas kādam draugi un radi (te bija domāts centrālbirojs), jo par speciālistiem viņus grūti bija nosaukt! Baklānes vadīšanas raksturu varu nosaukt par tādu netīrās veļās mazgāšanu, kas turpināsies arī VZD! Nu bet Jums tak labāk zināt...
 
Mērniekam
06.08.2010
17:56
Vai tā VZD draugu, radu, mīļāko un tml. būšana jau nav no GG laikiem? Nekas jauns jau tas nav. Nevar arī noliegt, ka lielākā daļa nozarē strādājošo tomēr vismaz kādu laiku ir strādājuši VZD. Protams, žēl, ka TM sludinātais konkurss bija tā "labākajās" tradīcijās, pat nedodot iespēju pašiem speciālistiem startēt konkursā, jo noteiktās izglītības prasības to neparedzēja. EB raksturs ir un droši vien, ka VZD jau sen prasās vienu baru atlaist. Ceru, ka viņai uz to būs viegla roka un pietiks arī dūšas tur beidzot ieviest vismaz minimālu kārtību.
 
mitrais
06.08.2010
22:07
V. Aigars viens no tiem kas pa kluso ielīda VZD piekāšot mitros :)
 
Tautiets
09.08.2010
08:14
Nu nezinu par ko te cepties. Es domāju ka labāk tomēr ka par VZD šef kļūst kaut ko saprotošs cilvēks, nekā kārtējais čoms pilnīgi bez sajēgas. Turklāt lai vadītu VZD nav jābūt ar augstāko ģeodēzisko izglītību. Jo manuprāt tr tās darba lauciņš ir mazliet cits.
 
Mērnieks
09.08.2010
09:23
Nu labi, lai jau tā būtu! Tāpat pēc gada būs jauns generāldirektors, jo valdībā būs jauna partija, kurai būs savas intereses! Manuprāt, jau no laika gala nevienam nav bijusi interese kaut ko uzlabot un attīstīt! Atnāca, krēslu padeldēja un aizgāja! Neticu, ka arī nākotnē kas mainīsies! VZD ir tikai viens mērķis- kā vairāk naudas noplēst no tautas (starp citu ,Baklāne to ļoti labi prot...)!
 
priekšlikums
09.08.2010
10:31
vai mērnieks.lv nevarētu nopublicēt Elitas Baklānes redzējumu par VZD, ar kuru viņā startēja konkursā? Varbūt kādu viņas pašas komentāru par šo redzējumu!
 
Jancis
09.08.2010
11:34
Priekšlikums super. Vienīgi man liekas ka atbildi varētu saņemt uz sabiedrisko organizāciju ( LMB un LKĢA ) oficiālu vēstuli. Lai runasvīri sagaida apstiprināšanu un uz priekšu. Pēc tam var publicēt mērniekā.
 
Tālrits-merniekam 1
10.08.2010
09:39
Mans mobilais 29672919
 
A.>> priekšlikums
10.08.2010
13:42
Ļoti labs priekšlikums. Nebūtu jau slikti, ja pati TM apzinātos, cik svarīgi būtu publiskot konkursā uzvarējušā kandidāta redzējumu par VZD tupmāko attītību!

Tautiets::"Es domāju ka labāk tomēr ka par VZD šef kļūst kaut ko saprotošs cilvēks, nekā kārtējais čoms pilnīgi bez sajēgas..."

Nu, šeit Jūs nedaudz kļūdījāties - LVM Elita nokļuva pateicoties puisim, kura vārds ir E.Jaunups.
 
drakons
11.08.2010
23:00
Hei, hei - esmu klāt. Izlasīju Kārļa Streipa - t.s. Vienotības trubadūra kārtējos domu graudus - un secināju - šim cilvēkam nekāda mediju neatkarība nerūp. Viņam rūp tikai tas, ka medijs pauž viedokli, kas labvēlīgs un tīkams viņam pašam un viņa pārstāvētajam politiskajam spēkam - Jenotība. Un vēl - ko nu par Šleseru un viņa draugiem, kas saņem amatus - rīt valdībā tiek skatīti divi jautājumi, kur Jenotība iebīda amatos savus cilvēkus - I.Zalpēteri par valsts galveno privatizatori - nez kāda pieredze šai dāmai ir banku jomā, jo PA pārvalda Parex akcijas. Un ko viņa savulaik ir privatizējusi būdama Baštika ministrijas valsts sekretāre?

Otrs stāsts ir par Jenotības darboņa E.Jaunupa senu draudzeni Elitu Baklāni - Ansbergu, kas no kafejnīcas direktores nokļuva VSIA "Latvijas Valsts mērnieks" vadītāju un rīt nokļūs ietekmīgā Valsts zemes dienesta vadītāja amatā.

Kārli Streip, šis laikam arī būs kārtējais stāsts par Jenotības profesionāļiem? Kā jums patīk žurnālists Klāvs Olšteins kā ekonomikas ministra padomnieks un Repšes juridiskais padomnieks bez juridiskās izglītības? Sor-sor-sorosīds.

http://politika.lv/blogi/index.php?id=61916
 
Atkal Jaunpupa BLĒDĪBAS
11.08.2010
23:13
Paskat, JL jaunpupa kādreizējā draugaļa tiek virzīta amatā, bet Vienotība brēca par šloša šoferiem... Izrādās Vienotībai vēl "labāka" kadru izvēle nekā Vienotības kritizētajam šlosim.

Kas segs 2006. gadā vairāku simtu tūkstošu nošmugulētās VZD mantas izsaimniekošanu? Vai pats Vienotības Jaunpups?
 
ribo
12.08.2010
09:11
nost ar politku! vismaz šajā portālā.
 
pietiek
12.08.2010
09:47
Ar mazvertības kompleksu nomocītais un aizvainotais Drakon - ej dillees
 
........
16.08.2010
14:17
Nu nekas jauns te nav parādījies :D Un E.Baklānes redzējumu jau nu gan gribētos redzēt un dzirdēt :D:D:D
 
Ezis
17.08.2010
23:19
Kas tad bija tas otrs kandidats, kapec TM nokluse? Gribetos tomer zinat, kas bija vel pieteicies, pat labi zinot, ka Baklane vinnes (VZD visi jau sen par to runaja). Olga no VZD kā te runāja iepriekš tā it kā neesot.
Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2020. gada februāris Arrow_right
P O T C P S S
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728291
Šodiena 2020. gada 20. februāris

Vārda diena:

Smuidra, Vitauts, Smuidris
Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.