Mēs esam lai Jūs informētu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Ievads nozarē
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
Iepirkumi
Konkursi
Rezultāti
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

Cīņu par VZD ģenerāldirektora amatu turpina 2 pretendenti 07.07.2010

Sviitra

Konkursa par VZD ģenerāldirektora amatu otrajā kārtā iekļuvuši divi pretendenti. 7. jūlijā notikusi konkursa pirmā kārta, kurā konstatēts, ka no iesniegtajiem 3 pietiekumiem uz ģenerāldirektora amatu viens kandidāts ticis atsijāts, jo nav atbildis konkursā noteiktajām kvalifikācijas prasībām. Otrajā konkursa kārtā tiks izvērtētas pretendentu iesniegtās esejas, ar pretendentiem komisijas sēdē notiks arī pārrunas. Komisijas locekļi aizpildīs novērtēšanas lapas, kurās piešķirs punktus katram no pretendentiem un iesniegs šīs lapas Tieslietu Ministrijas Personālvadības nodaļas vadītājai, kura, pamatojoties uz konkursa komisijas locekļu vērtējumu, sagatavo galīgo vērtējumu. Pamatojoties uz galīgo vērtējumu, konkursa komisija pieņem lēmumu ieteikt tieslietu ministram iecelt VZD ģenerāldirektora amatā vienu no amata pretendentiem, kuram konkursa komisija piešķīrusi augstāko punktu skaitu, vai arī nevirzīt tālāk nevienu no amata pretendentiem.

Patlaban Tieslietu ministrija pretendentu vārdus neatklāj.

Avots: LETA
 

Komentāri:
 
Zinis
08.07.2010
18:16
Daudziem ir skaidrs, ka VZD ģenerāldirektore būs E.Baklāne-Ansberga. Nesaprotu, kapēc cīņa turpinās un kāpēc neatklāj pretendentus, ja tie visiem jau zināmi.
 
otrs kandidāts
09.07.2010
08:21
Renārs Krūgaļaužs
 
jo-jo
12.07.2010
15:33
Diez vai Renārs varētu pretendēt, bet variants nav slikts!
Klīst baumas, ka otrs kandidāts tomēr nav Renārs, bet tā ir Olga no VZD (ģenerāldirektora v.i., kura ir dekrētā), lai gan viņai neesot cerības, tāpēc savu kandidatūru taisās atsaukt, vai to jau ir izdarījusi! Tā kā paliek viena kandidatūra - Elita (par ko runā arī VZD darbinieki)! Varbūt nav nemaz sliktākais variants, zinot viņas sakarus ar privāto mērniecības uzņēmumu pārstāvjiem un atceroties viņas nostāju pret VZD politiku LVM vadībs laikā! Godīgi sakot tiešām nav skaidrības, kāpēc tāda slepenība pie šīm kandidatūrām, un kas bija trešais kandidāts!!!??? P.s. Kas tur bija ar M. Lazdovska komentāru par LVM vadības (tai skaitā Elitas) rīcību attiecībā uz veidojumu "Ģeotelpiskie risinājumi".....???
 
su...s
20.07.2010
23:40
Mobilo sakaru pakalpojumu nodrošināšana Valsts zemes dienesta darbiniekiem (64212000-5)
Piegādātājs (-ji): "Latvijas Mobilais Telefons" SIA (50003050931)
Līgumcena: 67 320,00 LVL
Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2020. gada maijs Arrow_right
P O T C P S S
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Šodiena 2020. gada 29. maijs

Vārda diena:

Raivis, Raivo, Maksis
Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.