Mēs esam lai Jūs informētu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Ievads nozarē
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
Iepirkumi
Konkursi
Rezultāti
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

VZD pārslēgs līgumus ar mērniecībā sertifcētajām/licencētajām personām 20.11.2009

Sviitra

Valsts Zemes dienests (VZD) nosūtījis Latvijas Mērnieku biedrībai (LMB) un Latvijas Kartogrāfu un Ģeodēzistu asociācijai (LKĢA) informāciju par VZD līguma projektu starp VZD un mērniecībā licencēto/sertificēto personu. Pēc pirmās likumprojekta izskatīšanas reizes, VZD saņēmuši priekšlikumus no LKĢA, ko ņēmuši vērā, papildinot un labojot vairākus līguma punktus. Viens no LKĢA ieteikumiem bija iekļaut normu, ka VZD turpmāk izsniegtu arī tā rīcībā esošos zemes ierīcības projektus. Lai šādu normu iekļautu, VZD nepieciešams tikties ar Latrvijas pašvaldību savienību un Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministriju, pēc tikšanās un lēmuma pieņemšanas par zemes ierīcības projektu izsniegšanu, VZD uzsāks līgumu pārslēgšanu. Par to visas mērniecībā licencētās/sertificētās personas tiks informētas rakstiski.

Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2019. gada augusts Arrow_right
P O T C P S S
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
Šodiena 2019. gada 18. augusts

Vārda diena:

Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena
Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.