Labs nāk ar gaidīšanu, silts ar sildīšanu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Ievads nozarē
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
Iepirkumi
Konkursi
Rezultāti
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

Rīt notiks Baltijas valstu mērnieku biedrību konference 05.11.2009

Sviitra

Rīt, viesu namā Visdari, Rumbulā, notiks Baltijas valstu mērnieku biedrību konference. Konferenci organizē Latvijas Mērnieku biedrība un tajā uzstāsies gan LMB, gan Igaunijas un Lietuvas mērnieku biedrību pārstāvji, kā arī uzaicinātās personas. Konferencē paredzēts apspriest jautājumus, kas saistīti ar telpisko datu infrastruktūru - datu bāzu menedžments un uzturēšana, zemes gabalu mērīšana, struktūras (ēkas un inženierbūves), topogrāfiskie mērījumi un to apstrāde, likumdošanas jautājumi. Tiks runāts arī par mērnieku sertifikācijas jautājumiem - kvalifikācijas prasības, sertifikātu tipi, sertifikācijas un mērnieku uzraudzības process, sertifikācijas sistēmas finansēšana. Konferences trešajā daļā paredzētas uzstāšanās par mērniecības tālākās attīstības tendencēm, arī par mērnieku ētikas kodeksa ratifikācijas procesu Baltijas valstīs.

Komentāri:
 
mērnieks
05.11.2009
13:34
Vai tur var visi piedalīties?
 
laicīgs paziņojums
05.11.2009
13:57
Vai te ir domāts ka mērnieki nepiedalās?
 
sertificeets meernieks
05.11.2009
16:50
Gribetos redzeet un pamatojumu dzirdeet taam uzaicinaatajaam personaam, kaapeec tieshi taas ir izveeleetas. Nezkaapeec liekas, ka meernieki tie gan nebuus, buus tikai direktori, vadiitaaji, pusvadiitaaji utml. meernieciibas speciaalisti..., bet lems par meernieku darbu un jautaajumiem. Kaa jau Latvijaa pienjemt izlemj cilveeki kuriem tiesha sakara ar lietaam nav, un taa gandriiz visaas lietaas :(
 
LMB AM
05.11.2009
17:57
Tā būs Baltijas valstu mērnieku biedrību vadības tikšanās. Kopš neatkarības atjaunošanas Baltijas valstu mērnieku biedrības kopā ir sanākuši ļoti reti. Baltijas valstu mērnieku biedrību sadarbību LMB ir izvirzijusi kā vienu no darbības virzieniem. Par konferencē runāto tiks informēta mērnieku sabiedrība portālā mernieks.lv un biedrību mājas lapās.
Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2020. gada jūlijs Arrow_right
P O T C P S S
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
Šodiena 2020. gada 15. jūlijs

Vārda diena:

Henriks, Henrihs, Egija, Egmonts, Egons
Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.