Mēs esam lai Jūs informētu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Ievads nozarē
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
Iepirkumi
Konkursi
Rezultāti
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

Izmaiņas vietējās pašvaldības teritorijas plānošanas noteikumos 13.10.2009

Sviitra

Ministru kabinets 2009.gada 6.oktobrī atbalstīja Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijas sagatavoto noteikumu projektu "Vietējās pašvaldības teritorijas plānošanas noteikumi", kas aizstāj Ministru kabineta 2006.gada 19.oktobra noteikumus Nr.883 "Vietējās pašvaldības teritorijas plānošanas noteikumi". Valsts zemes dienests, kā līdz šim, arī turpmāk būs viens no atzinuma sniedzējiem par pašvaldības izstrādātajiem vietējās pašvaldības teritorijas plānojumiem, un, ja nepieciešams, detālplānojumiem vai to grozījumiem, atbilstoši Ministru kabineta 2009.gada 6.oktobra noteikumu Nr.1148 "Vietējās pašvaldības teritorijas plānošanas noteikumi" (turpmāk - Teritorijas plānošanas noteikumi) 12, 13., 37. un 72.punktam. Savukārt pirms atzinuma sniegšanas institūcijas, to starpā Valsts zemes dienests, izvirza nosacījumus vietējās pašvaldības teritorijas plānojumu un detālplānojumu izstrādei. Ņemot vērā, ka līdzšinējā praksē konstatēts, ka Valsts zemes dienesta teritoriālo struktūrvienību izsniegtie nosacījumi ir vispārīgi attiecināmi uz jebkuru vietējās pašvaldības teritorijas plānojumu vai detālplānojumu, un lai atvieglotu un paātrinātu teritorijas plānošanas procesu, Valsts zemes dienesta nosacījumi vietējās pašvaldības teritorijas plānojumu, detālplānojumu vai to grozījumu izstrādei turpmāk ir pieejami Valsts zemes dienesta mājas lapā apakšsadaļā "Plānojumu nosacījumi", kā noteikts Teritorijas plānošanas noteikumu 16.punktā.

Papildus informējam, ka izstrādātie vietējās pašvaldības teritorijas plānojumi un detālplānojumi atzinuma sniegšanai attiecīgajai Valsts zemes dienesta teritoriālajai struktūrvienībai turpmāk jāiesniedz elektroniski, atbilstoši Teritorijas plānošanas noteikumu 37. un 72.punktam.

Avots: http://www.vzd.gov.lv

Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2020. gada janvāris Arrow_right
P O T C P S S
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
Šodiena 2020. gada 27. janvāris

Vārda diena:

Ildze, Ilze, Izolde
Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.