Labs nāk ar gaidīšanu, silts ar sildīšanu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Ievads nozarē
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
Iepirkumi
Konkursi
Rezultāti
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

Torņakalna detālplānojums atbalstīts nodošanai sabiedriskajai apspriešanai 08.10.2009

Sviitra

Rīgas domes Pilsētas attīstības komiteja nolēmusi nodot sabiedriskajai apspriešanai SIA "Metrum" izstrādāto detālplānojuma pirmo redakciju vērienīgajam Torņakalna apbūves projektam, kurā paredzēti gan Rīgas pašvaldības, gan Latvijas Universitātes administratīvo ēku kompleksi, gan jauna dzelzceļa stacija un autoosta. Detālplānojuma izstrādi Torņakalna administratīvā centra teritorijai domes deputāti nolēma sākt 2007.gadā. Detālplānojuma izstrādes sagatavošanas posmā tika apkopota saņemtā informācija no valsts un pašvaldības institūcijām, veikta esošās situācijas analīze un fotofiksācija dabā. Līdz reālajai sabiedriskās apspriešanas sākšanai vēl gan detālplānojuma saistošajos noteikumos būs jāietver prasību par arhitektūras ideju konkursa rīkošanu sabiedriskajām ēkām un ēkām, kurām tiek veidoti augstuma akcenti, japrecizē ēku augstuma akcenta apjomi procentuāli no kopējās ēkas platības, kā arī līdz detālplānojuma izskatīšanai Rīgas domes Pilsētas attīstības komitejas sēdē detālplānojumam jāizstrādā telpisku maketu mērogā 1:1000.

 

Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2020. gada janvāris Arrow_right
P O T C P S S
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
Šodiena 2020. gada 27. janvāris

Vārda diena:

Ildze, Ilze, Izolde
Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.