Запах прибыли приятен, от чего бы он ни исходил
Veciits_meklesana
Опрос
 
Введение в отрасле
Словарь терминов
О портале
Заказчикам
 
Законодательство
В землемерие
В землеустройстве
В картографие
В геодезие
Список землемеров
ADTI uzturētāji
Закупки
Конкурсы
Результаты
 
Новости
В Латвиe
В мире
В вузах
В обществе землемеров
LKĢA
В строительстве
Недвижимость
Īsumā
Исследования
История
Технологии
Развлечения
 
Услуги
Геодезические приборы
Данные для работы
Калькуляторы перерасчета
Saites
Форум Галерея Блоги Объявления

Izstrādāta jauna mobilā GPS tehnoloģija, kas nepārtraukti noteiks lietotāja atrašanās vietu 30.07.2009

Sviitra

Jebkurš GPS navigācijas sistēmas lietotājs noteikti ir saskāries ar gadījumiem, kad GPS ierīce no sākuma ilgi nespēj noteikt lietotāja atrašanās vietu. Tagad populārais GPS tehnoloģiju izstrādātājs SiRF, kuru pirms vairākiem mēnešiem iegādājās uzņēmums CSR, paziņojis, ka ir radīta jauna SiRFstar arhitektūra, kas nepārtraukti noteiks lietotāja atrašanās vietu, tādējādi novēršot problēmu ar ilgo atrašanās vietas meklēšanu.

Izdzirdot, ka ar jaunās SiRFstarIV tehnoloģijas čipu aprīkotās GPS ierīces nepārtraukti sekos līdzi lietotāja atrašanās vietai, varētu domāt, ka šāds risinājums patērēs ļoti daudz enerģijas. Tomēr tehnoloģijas izstrādātāji apgalvo, ka šis risinājums būs optimizēts tā, lai tas gandrīz nepatērētu enerģiju (ierīcei būs nepieciešama 50 līdz 500 mikroampēru stipra strāva). Tāpat šai sistēmai vairs nebūs nepieciešama mobilo sakaru tīkla torņu palīdzība atrašanās vietas noteikšanas ātruma uzlabošanai.

Jaunās paaudzes arhitektūrā SiRF ir atrisinājuši lielākās automašīnu GPS ierīcēs bieži lietotā SiRFstarIII tehnoloģijas čipa problēmas – augstu enerģijas patēriņu un pēdējās atrašanās vietas nesaglabāšanu ierīces atmiņā. Līdz ar to var droši apgalvo, ka SiRF beidzot ir izdevies radīt mobilajām ierīcēm piemērotu GPS uztvērēju, kurā ir atrasts balanss starp darbības ātrumu un enerģijas patēriņu.

Vienlaicīgi ar informāciju par jauno SiRFstarIV GPS tehnoloģiju kļuva zināms, ka SiRF jau oktobrī piedāvās pirmo GPS uztvērēju, kurā tiks lietota jaunā tehnoloģija – GSD4t. Šis uztvērējs būs paredzēts mobilām ierīcēm (viedtālruņiem, digitālajiem fotoaparātiem, videokamerām utt.). Neilgi pēc tam šis uztvērējs jau, visticamāk, būs iebūvēts ne vienā vien mobilajā ierīcē.

Avots: delfi.lv

Новый комментарий:
Имя: 
Новое в других разделах
Sviitra
Погода
Today 2020. год 7. июнь
no events today
Новые комментарии
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.