Люди чаще капитулируют, чем терпят крушение
Veciits_meklesana
Опрос
 
Введение в отрасле
Словарь терминов
О портале
Заказчикам
 
Законодательство
В землемерие
В землеустройстве
В картографие
В геодезие
Список землемеров
ADTI uzturētāji
Закупки
Конкурсы
Результаты
 
Новости
В Латвиe
В мире
В вузах
В обществе землемеров
LKĢA
В строительстве
Недвижимость
Īsumā
Исследования
История
Технологии
Развлечения
 
Услуги
Геодезические приборы
Данные для работы
Калькуляторы перерасчета
Saites
Форум Галерея Блоги Объявления

Bojāti divi GLONASS sistēmas pavadoņi 16.07.2009

Sviitra

Divi no 20 šobrīd orbītās esošiem GLONASS (Krievija) pavadoņu sistēmas elementiem ir tehniski bojāti. Šobrīd zināms, ka vienu no tiem varēs atjaunot darbam, bet par otra pavadoņa darbības atsākšanu vēl nav zināms. Par to tikšanās laikā ar Krievijas premjeru Vladimiru Putinu informējis Federālās kosmiskās aģentūras vadītājs.

Abi šie pavadoņi ir vecākie sistēmā – orbītās nogādāti 2003. gada nogalē un integrēti sistēmā 2004. gadā. Viena pavadoņa darbību varēs atjaunot pēc „tehniskās apkopes”, kas tam ir regulāra. Taču otrs ir vecāka modeļa pavadonis, kas jau kalpojis 67 mēnešus, un tas ir ilgāk par noteikto garantijas laiku.

Vecākais no pavadoņiem darbību pārtrauca jau maija sākumā, bet otrs šī gada jūnija vidū. Sistēmā joprojām strādā 18 pavadoņi, kas nenodrošina globālu pārklājumu, taču Krievijas teritorijai ir pietiekams. Būtiski, ka abi bojātie pavadoņi ir pirmajā orbitālajā plaknē (pavadoņu nosacītie nr. 4 un 6).

Avots:  rian.ru
            glonass-ianc.rsa.ru 

Новый комментарий:
Имя: 
Новое в других разделах
Sviitra
Погода
Arrow_left 2020. год февраль Arrow_right
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728291
Today 2020. год 17. февраль
no events today
Новые комментарии
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.