Самое важное - уметь отличить важное от срочного
Veciits_meklesana
Опрос
 
Введение в отрасле
Словарь терминов
О портале
Заказчикам
 
Законодательство
В землемерие
В землеустройстве
В картографие
В геодезие
Список землемеров
ADTI uzturētāji
Закупки
Конкурсы
Результаты
 
Новости
В Латвиe
В мире
В вузах
В обществе землемеров
LKĢA
В строительстве
Недвижимость
Īsumā
Исследования
История
Технологии
Развлечения
 
Услуги
Геодезические приборы
Данные для работы
Калькуляторы перерасчета
Saites
Форум Галерея Блоги Объявления

Kuba atver tirgu 26.06.2009

Sviitra

Kubas varasiestādes ir pieņēmušas patiesi revolucionāru lēmumu. Tās ir nolēmušas atvērt ārzemniekiem valsts nekustamo īpašumu tirgu.

Tomēr nav runas par objektu iegādi jebkurā Brīvības salas vietā, kas iepatikusies pircējam. Ārzemniekiem tiek piedāvāts iegādāties mājokļus piekrastes ciematos, kuru celtniecībai ir jāsākas līdz 2009. gada beigās.

Mājokļu cena būs, sākot no 1 500 ASV dolāriem kvadrātmetrā. Pirmais ciemats sauksies „Carbonera Club” un atradīsies Ikakosas pussalā netālu no kūrorta Varadero ar ērtu piekļūšanu no Havannas. Ciemata celtniecībai kubieši nodomājuši piesaistīt labākos Anglijas, Spānijas un Itālijas arhitektus.

Jau zināms, ka „Carbonera Club” iemītniekiem būs pieejams privāts jahtklubs, golfa laukums un restorāns. Ciematā plānots uzcelt arī pieczvaigžņu viesnīcu.

Projekta izmaksas sagaidāmas apmēram 350 miljoni eiro apjomā.

Avots: varianti.lv
          
askmen.com

Комментарии:
 
Аноним
29.06.2009
13:10
uz priekšu latvju mērnieki!!
Новый комментарий:
Имя: 
Новое в других разделах
Sviitra
Погода
Today 2020. год 15. июль
no events today
Новые комментарии
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.