Mēs esam lai Jūs informētu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Ievads nozarē
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
Iepirkumi
Konkursi
Rezultāti
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

ViaMichelin un Nokia paraksta savstarpēju līgumu 29.05.2009

Sviitra

Otrdien 26. maijā ViaMichelin un Nokia noslēdza savstarpēju līgumu. Jaunais pakalpojums nodrošinās iespēju no Nokia telefoniem, kas aprīkoti ar jaunāko OVI Maps versiju (piemēram, Nokia Maps), piekļuvi Michelin ierakstu datu bāzei, kurā ir pieejami dati par vairāk kā 60 000 uzņēmumiem un 20 000 tūristu vietām visā Eiropā, ASV un Kanādā.

Lietotāji viegli varēs atrast sev interesējošās vietas - restorānus, viesu mājas, burvīgas viesnīcas vai tūrisma objektus no Michelin datu bāzes pēc to ģeogrāfiskās atrašanās vietas vai adreses. Pakalpojums nodrošinās piekļuvi arī plašākai informācijai par izvēlēto objektu (kontaktinformācija, darba laiki, cenas utt.), kā arī Michelin piezīmes.

Sākot ar šo mēnesi pakalpojums pakāpeniski tiks ieviests Eiropā, Ziemeļamerikā un Kanādā, tas būs pieejams piecās valodās.

Avots: GPS BUSINESS NEWS

Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2020. gada februāris Arrow_right
P O T C P S S
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728291
Šodiena 2020. gada 20. februāris

Vārda diena:

Smuidra, Vitauts, Smuidris
Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.