Labs nāk ar gaidīšanu, silts ar sildīšanu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Ievads nozarē
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
Iepirkumi
Konkursi
Rezultāti
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

RTU studentu zinātniskā konference 05.05.2009

Sviitra
23.04.2009 notika RTU studentu konferences Ģeomātikas sekcijas pieteikto referātu priekšlasījumi. Uzstājās gan 2. un 3. kursa studenti, gan arī maģistranti, kuri tūlīt vasaras sākumā beigs mācības. Kopumā uzstāšanos var vērtēt kā veiksmīgu ar ļoti plašām pieteikto darbu tematikas robežām – GNSS problēmrisinājumi, teritorijas plānojumi un nekustamo īpašumu apgrūtinājumi līdz GIS civilā aizsardzībā, kartēšana D-Āfrikā, LR robežu demarkācija, tehnoloģiskie risinājumi un ekonomiskais pamatojums ģeodēzijā ekonomiskās lejupslīdes laikā u.c. Kopumā pieteikti bija 17 lasījumi, no kuriem uzstājās 12 dalībnieki.

Jāatzīmē, ka šī uzstāšanās daudziem pretendentiem ir iespēja realizēt savu pirmo oficiālo publikāciju. Reizē tā ir sagatavošanās bakalauru un maģistra darbu aizstāvēšanai, kas RTU sāksies jau jūnija vidū.

Pēc konferences ierasti tiek gatavotas tēzes par katru referātu, kuras tiek publicētas ikgadējā RTU rakstu krājumā.

Ieskatam dalībnieki un referātu tēmas:

1.    Diāna BAŅUKA, 3.kursa bakalaurante ,,Starptautiskās Zemes koordinātu sistēmas’’ (Zinātniskais vadītājs Dr.phys. prof. J.Balodis)
2.    Marija BAKIROVA, 3.kursa bakalaurante ,,Fotogrammetrijas pielietojums akmens materiālu restaurācijā’’ (Zinātniskais vadītājs Dr.sc.ing. lekt. M.Kaļinka)
3.    Laura DMITRIJEVA, 3.kursa bakalaurante ,,Teritorijas plānojuma grafiskās daļas uzturēšana pēc novadu izveides’’ (Zinātniskais vadītājs Mg.sc.ing. lekt. M.Reiniks)
4.    Atis JAKOVĻEVS, 3.kursa bakalaurants ,,Civilās aizsardzības ģeogrāfiskās informācijas sistēmas’’ (Zinātniskais vadītājs Dr.phys. prof. J.Balodis)
5.    Marija Kuļina, 2.kursa prof. bakalaurante ,,GIS pielietošana arheoloģijā Jordānijā’’ (Zinātniskais vadītājs Dr.phys. prof. J.Balodis)
6.    Krists DZENIS, 2.kursa prof. bakalaurants ,,Kartēšana Āfrikā’’ (Zinātniskais vadītājs Dr.phys. prof. J.Balodis)
7.    Kalvis ĶIKUTS, 3.kursa bakalaurants ,,Automatizētās mērniecības metodes’’ (Zinātniskais vadītājs Mg.sc.ing. lekt. M.Reiniks)
8.    Justīne VĀRPA, 3.kursa bakalaurante ,,Latvijas likumdošana kartogrāfijā’’ (Zinātniskais vadītājs Dr.habil.hist. prof. J.Štrauhmanis)
9.    Līva ZEMŽĀNE, 3.kursa bakalaurante ,,Latvijas Valsts sauszemes robežas demarkācija laikā līdz 2008.gadam’’ (Zinātniskais vadītājs Mg.sc.ing. lekt. J.Kaminskis)
10.    Viesturs SPROĢIS, 2.kursa prof. bakalaurants ,,GNSS signālu modernizācijas pozitīvie un negatīvie aspekti’’ (Zinātniskais vadītājs Dr.phys. prof. J.Balodis)
11.    Mārtiņš PALEJS, 2.kursa maģistrants ,,Trīsdimensiju modeļa izveide un pielietošanas iespējas’’ (Zinātniskais vadītājs Mg.sc.ing. lekt. M.Reiniks)
12.    Sanita SKUTELE, 2.kursa maģistrante ,,Informācijas par nekustamo īpašumu apgrūtinājumiem uzkrāšana un aprite’’ (Zinātniskais vadītājs Mg.sc.ing. lekt. M.Reiniks)

Autors: M.Reiniks
Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2020. gada augusts Arrow_right
P O T C P S S
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456
Šodiena 2020. gada 14. augusts

Vārda diena:

Zelma, Zemgus, Virma

Šajā dienā publicēti:

Jaunākie komentāri

"Labs" Darba pazemojums:

Šī bija LIELISKĀ IESPĒJA (teksts no 30.05.2018.): “Labdien! Piedāvāju iespēju kļūt par vecāko metodikas ekspertu zemes kadastrālajā uzmērīšanā. Varbūt Tev ir apnicis skraidīt pa lauku? Varbūt Tev ir vēlēšanās sakārtot nejēdzības ar kurām ikdienā saskaries? Varbūt Tev vienkārši gribas pārmaiņas savā dzīvē? Valsts zemes dienestā ir brīva vakance un Tev ir lieliska iespēja kļūt par cilvēku, kurš veido un realizē ZKU metodiku visā Latvijā. Galvenie darba pienākumi ir saistīti ar ZKU idejas attīstību un palīdzēšanu kā mērniekiem tā arī kolēģiem zemes dienestā. Tev būs precīzi jāpārzina normatīvie akti un jāspēj atrisināt problēmas ar kurām ikdienā saskaras mērnieki un zemes dienesta kontrolieri. Un pacietīgi jāuzklausa un jāpalīdz zemes īpašniekiem, kuri bieži vien apmaldās nebūt ne tik vienkāršajā ZKU pasaulē. Darba vieta Tev būs Rīgā pašā Daugavas malā 11.novembra krastmalā 31. Alga šim amatam ir noteikta no 827€ līdz 1100€ atkarībā no piešķiramās kategorijas. Ir arī veselības apdrošināšana, papildu atvaļinājuma dienas un atvaļinājuma pabalsts atkarībā no Tava darba novērtējuma. Ja esi ieinteresēts, piezvani vai uzraksti man un atbildēšu uz Taviem jautājumiem. P.S. Šis e-pasts ir nosūtīts visiem ZKU un ZIP mērniekiem, kuru kontakti norādīti sertificēšanas centru mājas lapās. VIESTURS AIGARS daļas vadītājs Valts zemes dienests Kadastra departamenta Mērniecības daļa tālrunis: 67038678 adrese: 11.novembra krastmala 31, Rīga, LV-1050”.
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.