Mēs esam lai Jūs informētu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

ANO spriež par aktuālajiem izaicinājumiem ģeotelpiskās informācijas jomā 27.09.2021

Sviitra

 Apvienoto Nāciju organizācijas Globālās ģeotelpiskās informācijas pārvaldības ekspertu komiteja augusta beigās aizvadījusi savu vienpadsmito ikgadējo sesiju, iezīmējot desmitgadi kopš komitejas izveides. Uzsvars tematiski šoreiz likts uz pandēmijas un ilgtspējīgas attīstības radītajiem izaicinājumiem, ar ko arī ģeotelpisko datu jomā visvairāk saskaras tieši mazāk attīstītās valstis (savlaicīgu un uzticamu datu vākšana, analīze, uzturēšana un izmantošana). Nākamajā gadā gaidāmi divi lieli ANO organizēti ģeotelpiskās informācijas pasākumi - bez komitejas divpadsmitās sesijas, kas notiks Ņujorkā no 3. līdz 5. augustam, arī ANO Pasaules ģeotelpiskās informācijas kongress, kas notiks oktobrī, Indijas pilsētā Haiderabadā un kurā spriedīs par to, kā ģeotelpiskās informācijas iespējotā "Globālā ciemata" pasaulē neatstāt nevienu atpalicībā. Oriģinālziņa

Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2021. gada oktobris Arrow_right
P O T C P S S
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Šodiena 2021. gada 17. oktobris

Vārda diena:

Karīna, Gaits
Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.