Mēs esam lai Jūs informētu
Veciits_meklesana
Aktuālais jautājums
 
Ievads nozarē
Terminu vārdnīca
Par portālu
Pasūtītājiem
 
Likumdošana
Mērniecībā
Zemes ierīcībā
Kartogrāfijā
Ģeodēzijā
Mērnieku saraksts
ADTI uzturētāji
Iepirkumi
Konkursi
Rezultāti
 
Jaunumi
Latvijā
Pasaulē
Augstskolās
Mērnieku biedrībā
LKĢA
Būvniecībā
Nekustamie īpašumi
Īsumā
Pētījumi
Vēsture
Tehnoloģijas
Izklaide
 
Pakalpojumi
Mērniecības instrumenti
Dati darbam
Pārrēķinu kalkulatori
Saites
Forums Galerija Blogi Sludinājumi

GeoViewer Pro tagad pieejams bez maksas 31.03.2021

Sviitra

 Kompānija Extensis paziņojusi, ka turpmāk tās izstrādāto programmatūru GeoViewer Pro (datoram) varēs ikviens izmantot par brīvu. GeoViewer Pro sniedz iespēju apskatīt un arī strādāt ar tādām ģeotelpisko datu kopām kā LIDAR punktu mākoņiem, kompresētiem MrSID failiem, rastra attēliem un vektoru slāņiem. Tas ļauj aplūkot arī NITF, LAS, LAZ un JPEG 2000 failus. Tāpat lietotāji programmā var izdarīt mērījumus, radīt jaunus attēlus vai kartes no lielākām datu kopām, mainīt karšu projekcijas, meklēt atrašanās vietas, izmantojot adrešu datus, un veikt citas darbības. Pašreizējie GeoViewer lietotāji varēs pāriet uz bezmaksas versiju bez programmas atkārtotas lejuplādēšanas, bet pārējie aicināti jauno programmas versiju lejuplādēt šeit: https://www.extensis.com/geoviewer-pro?utm_source=pr&utm_medium=pr&utm_campaign=geoviewer-pro

Jauns komentārs:
Vārds: 
Mernieks.lv neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Aicinām portāla lasītājus, rakstot komentārus un atsauksmes par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma neievērošanas gadījumā paturam tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī liegt lietotājam turpmāku rakstu komentēšanas iespēju.
Jaunākais citās sadaļās
Sviitra
Mērnieku laika ziņas
Arrow_left 2021. gada aprīlis Arrow_right
P O T C P S S
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
Šodiena 2021. gada 20. aprīlis

Vārda diena:

Mirta, Ziedīte
Jaunākie komentāri
Sviitra
© 2008 mernieks.lv, epasts: redakcija@mernieks.lv
Visa portālā ievietotā informācija un materiāli (tai skaitā raksti,attēli,video u.c.) pieder to autoriem. Pārpublicēšana bez saskaņošanas un atsauces stingri aizliegta. Visiem portālā ievietoajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie izmantojami tikai izziņas, izglītības un informatīviem nolūkiem. Redakcija neuzņemas saistības par iespējamo informācijas neatbilstību patiesai situācijai. Redakcija neuzņemas atbildību par portāla lietotāju ievietoto informāciju. Ievietojot komentāru, tā autors atzīst, ka piekrīt komentēšanas noteikumiem, uzņemas atbildību par tās saturu, kā arī apņemas pret redakciju neizvirīt nekādas pretenzijas par komentāru satura rediģēšanu vai dzēšanu.